Çiğ köfte bayilik ve çiğ köfte bayilik şartları güncel

Günler geride kaldıkça çoğalan ihtiyaçlara ve zevklere göre yeni iş modelleri karşımıza çıkabiliyor. İnsanların bu iş modelleri ile geçimlerini sağladıkları da görülüyor. İlk defa yeni iş kurmak isteyenler ekonomik anlamda zora girmeden, çok fazla sermaye harcamadan, düşük maliyet ile yeni iş kurmanın yollarını hızlıca ararken bu artan ihtiyaca en çok çiğ köfte bayilikleri cevap verebiliyor. Bayilik vererek ülke genelinde büyümeyi hedefleyen çiğ köfte markaları bayilik bedelinin az tutarak az sermaye ile iş kurmak isteyen yeni girişimcilerin ilk durağı olmuştur. 2017 yılında da bu trend değişmeden devam edeceğe benziyor. Yeni bayiliklerin açıldığını görmeye devam da edeceğiz gibi.

İlk kez yeni iş kurmak isteyen girişimciler için bu fırsatı sunan Çiğ Köfte Bayiliklerinin bayilik ve franchise bedellerinin ne olduğunun detaylarını bu ilgili yazımızdan detaylıca örenebileceksiniz. Çiğ Köfte Bayiliklerinin Fiyatları 2017 yılı için bayilik bedelleri ne kadar isterseniz bir göz atalım ve hemen öğrenelim.

İstanbul çiğ köfte bayiliği ve şartları

Oldukça yeni ve kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bayilik açarak kendi dükkanlarını açabilmelerini sağlarken daha çok kişiye yani müşteriye çiğ köftelerini ulaştırmak isteyen firma 5000 TL+ KDV bedeli olan kurulum paketini 3500 TL+ KDV olarak sizlere sunuyor. İstanbul çiğ köfte bayilik şartlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için 0542 841 34 34 nolu telefonu arayarak öğrenebiliyorsunuz. İstanbul çiğ köfte bayiliği kurulum paketi 1 olarak sunduğu 3500 TL’lik bayilik bedeli, Kurulum paketi 2 olarak 4000 TL’ ye kendi işinizi kurmanızı sağlayacaktır. Kurulum paketi 3 ile 5000 TL’ lik paketi alarak kendi işinizin patronu da olabiliyorsunuz. İletişim Tel: 0542 841 34 34 Gsm 2 : 0850 520 5 888

Komagene çiğ köfte bayiliği ve şartları

Ünlü bir marka olan Komagene çiğ köfte bayiliği alarak kendi işinizi düşük maliyetler ile kurabilirsiniz. tahmini 20 bin lira ve 30 bin lira maliyetlerle düşük ve az sermayeli olarak kendi işinizin patronu da olabilir, açacağınız dükkanın konseptine ve dükkanın yerine göre farklı oranlarda kar marjı ile kazanç da sağlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Kral Çiğ köfte bedelsiz bayilik fırsatı ve şartları

Kral çiğ köfte bedelsiz olarak bayi paketi ile bayilik ücreti almadan kendi işyerini kurmak ve açmak isteyen yeni olacak girişimcilere ücretsiz bayilik verebiliyor. Kral çiğ köfte Full bayii paketi ile kurulum yapmak isteyen yeni girişimcilere 9.000 TL bayilik bedeli ile franchise dahi vermektedir.

Oldukça güzel dükkan tabelası, dış görseller, eğitim desteği, önlük takımı, magnet, el broşürü, çalışma tezgahı, dolap, boya ve dekorasyon işleri alınan pakete göre değişiklik de gösterebiliyor. Ayrıca açılışa özel 100 KİLO çiğ köfte ve 2000 Adet el broşürü firma tarafından karşılanabiliyor. Kral çiğ köfte bayiliği girişimcilere az sermaye ile 2017 yılında iş kurmalarına yardımcı olmaya hız kesmeden devam etmektedir. İletişim bilgisi; Osman Bey ,Uğur Mumcu Mah. 2263 Sokak No : 12 Sultangazi / İstanbul Tel: 0532 175 7 937 numaralı hattan bayilik için görüşme yaparak bu fırsattan sizde yararlanabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte Bayiliği ve şartları

15 bin liraya kendi işinizin patronu olmak istemez miydiniz? Fazla vakit kaybetmeksizin O halde Oses çiğ köfte bayiliği için resmi internet adresinden bayilik başvurusu yaparak az sermaye ile iş yerinizi sizde hızlıca açabiliyorsunuz. İşletmenin kurulum giderlerini karşılayarak, 15 bin lira bayilik bedeli de ödeyerek açılış desteği ve dekorasyon desteğini firmadan da tahsil ederek işyeri açılışınızı yapabiliyorsunuz.

MMB Çiğ köfte bayiliği ve şartları

Hızlıca yürüyebilecek işlemler ile isim hakkı bedeli olmadan, reklam katkı payı firmadan, hizmet ve kargo bedeli MMB çiğ köfteden diyebiliriz.. MMB çiğ köfte ailesine katılarak kendi işinizin patronu olma fırsatını sizde hemen yakalayabilirsiniz. İletişim adres: Kuzeykent Mh. Ufo İş Merkezi No:35 Merkez/Kastamonu Tel: 0366 222 24 37

Battalbey Çiğ köfte bayiliği ve şartları

Herhangi bir isim hakkı bedeli dahi ödemeden, kapora vermeden, teminat vb haklar talep etmeyen Battalbey çiğ köfte ücretsiz bayilik vermektedir. Dükkan açılış maliyetleri sizden dükkan kurulumu ve açılışa özel çiğ köfteniz Battalbeyden sizlere ulaşıyor. Dükkanı kurun Battalbey’den siparişinizi verin ve kendi iş yerinizde yüksek kar marjı ile iş yerinizin patronu kendiniz olabilirsiniz. İletişim adres: Malkoçoğlu Mah. Eski Edirne Asfaltı no:889 Sultangazi İstanbul Tel: 0555 324 84 23

Hacıalioğlu Çiğ köfte bayiliği ve şartları

Herşey Dahil 8500 TL değerindeki kurulum paketi kısa bir süreliğine 7.999 TL ye bayilik verilmektedir. Dükkanınızı kurarak sizi iş yeri sahibi yapacak olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte markası ailesine katılarak kendi işinizin patronu da olabiliyorsunuz. İsterseniz de Çiğ köfte bayi paketi olarak kredi kartına 9 taksit imkanlarından da faydalanabiliyorsunuz. Hacıalioğlu Çiğ köfte bayilik İletişim için: 0212 515 9 444
KAHTA ÇİĞ KÖFTE ÜCRETSİZ AÇILIŞ ÜRÜN TEMİNİ
İSTANBUL ÇİĞ KÖFTE 3500 TL. + KDV
ÇİĞKÖFTEMİS 2500 – 3600 – 4900 TL.
TATLISES ÇİĞKÖFTE FİYAT BELİRTİLMEMİŞ OLARAK BİLİNİYOR
HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE 7.990 TL. (HERŞEY DAHİL)
KOMAGENE FİYAT BELİRTİLMEMİŞ OLARAK BİLİNİYOR
LEZİZHAN ÇİĞKÖFTE 5.500 TL.
HAS ÇİĞKÖFTE FİYATI BELİRTİLMEMİŞ OLARAK BİLİNİYOR.

Eğer szde Çiğ Köfte Bayiliklerinin Fiyatları 2017 yılı fiyatları üzerinden ücretsiz bayilik veren çiğ köfte firmaları ile anlaşarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz isterseniz daha az sermaye ile daha az maliyet ödeyerek işyerinizi kurarak yüksek kazançlı işyeri paketlerinden yararlanarak kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Çiğ köfte bayilik veren firmalara ve şartlarına sizler için hazırlamış olduğumuz yukarıdaki yazıdan ulaşarak kafanızda fikirler oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir