Süt ürünleri bayilik veren firmalar

Süt ürünleri bayilik veren firmalar hakkında fikir sahibi olabileceğiniz bir kaç firmayı sizler için araştırdık. Süt ürünleri bayilik veren firmalara ulaşmak kolay ve hızlıdır. Yazının devamında süt ürünleri bayiliği veren güzel firmalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Girişim bakımından oldukça ön plana çıkmış olarak bilinen bayilik alma yönündeki iş fikirlerinden oldukça karlı olan sistematik yürürlüğe sahip satış imkanı sağlamakta olan süt ve süt ürünleri olmaktadır. Karlı ve yeni girişimcilere alt yapı bakımında da katkılı bir olanak sağlayan bayilik veren eski firmalar süt ürünleri sektöründe de oldukça avantajlı fırsatlar ile girişimcilere yön göstermekte kalıyor.

Süt ürünleri bayiliği veren firmalar şartları ve koşulları

Doğa Anne Süt ve Süt Ürünleri Bayilik ve Şartları

Süt ürünleri sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan bir markada Doğa Anne Süt Ürünleri Bayilik olmaktadır. Milkomilk markası ile yapılandırılan firma günlük süt satış işlemi doğrultusunda profesyonel bir çalışma sistemine sahip olduğunu şimdiden hatırlatmalıyım. İşletme bakımından aranılan özelliklerde temiz ve sağlıklı bir sistem ile süt ve süt ürünlerinin satışının gerçekleştirilmesi istenmektedir. Tüketiciye katkılı bir şekilde hizmet sunan bu firma Çiğ süt ile yapılmakta olan yoğurt ve benzeri maddelerin daha çok olarak yapılmasına imkan tanımak amacı ile kurulmuş bir şirkettir.

Firmanın toplamda franchise ve bayilik sayısı 5’tir. Atılımda bayilik veren firmalar kapsamında mal alım maliyeti ile beraber 3 bin 500 TL’lik bir ücret talebinde bulunmakta kalıyor. Bayilik veren firmalar eğitim desteği, pazarlama desteği, bölge koruması, mekan seçim avantajı ve daha bir çok alanda bayilik alan firmayı kendi bünyesinde uzman ekip arkadaşları ile desteklemektedir.

Tarhancıoğlu Süt ve Süt Ürünleri Bayilik ve Şartları

Üretim bazında günlük olarak 300 litre kadar üretim faaliyetinde bulunan bu firma sonrasında ileri dereceli faaliyetlerini devam ettirerek günlük üretim kapasitesini arttırıp 20 bin litre üretim yapmaya da başlamış bulunuyor. Müşteri memnuniyetine önem veren firma sağlıklı koşullar ile satışa sunulan ürünlerde ambalajlı üretim bazında hijyenik ve son derece titiz bir çalışma da sürdürebiliyor. Üstelik perakende ve toptan alım imkanı sağlayan firma servis imkanı ile teslimat işlemlerinde kendi araçlarını da kullanmaktan çekinmiyor.

Eğer sizde bu sektörde girişimci olma adayıysanız süt ve süt ürünleri sektöründe bayilik veren firmalar kapsamından bayilik almak istiyorsanız yapmanız gereken uygun maliyetli lezzetli ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini yürüten uzun süreli sektörde yer edinmiş firmaları tercih etmenixzde fayda olabilir. Akıla gelen ve iyi araştırmalar neticesinde güvenilir firmalar kapsamından yararlanarak bayilik almak sizler için tercih edilebilirlik derecesini yükseltmekte olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir