Ankara ek iş ilanları, Ankara ek iş arıyorum

Ek iş kategorisine 7 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 248 defa okundu

Türkiye’nin ili olan Ankara’da evde ek iş yapmak istiyorsanız eğer bu ek iş ilanı sizi ilgilendiriyor demektir. Ek işler son zamanların en popüler meslek grup dalları arasında gösterilmektedir. Bakıldığında evde boş zamanları değerlendirerek paketleme işi yaparak neticede güzel ek gelirler elde edilebiliyor.

Bir çok kategoride evlere ek iş gönderen firmalar sizlere ulaşarak fiyat bilgisini sunuyor, anlaşma yoluna gittiğinizde işlemlere hızlıca ve kolayca başlayabiliyorsunuz. Evde paketleme işi yapmak son derece kazançlı ve iyi bir sektör olarak görülmektedir.

Eğer sizde Ankara’da yaşıyor ve evde ek iş yapmak istiyorsanız hemen bu ilgili ilan başlığı altından başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuruyu ek iş veren firmalar sayfamızı takip ederek ulaşmakta ve görmektedir. Sizlere buradan dönüş yaparak irtibat halinde kalabilme durumunuz vardır.

Ankara ek iş ilanları, Ankara ek iş arıyorum dediğinizde bu ek iş ilanı sizlere ek kazanç kapısını aralamaya yardımcı olarak size ek gelir getirmesi açısından fayda sağlayabilir. Kendinize uygun bir ek iş bulduğunuzda, çalışmaya da başladığınızda iş devamlılığı firmaların anlaşmasına göre değişebilmektedir. Devamlılığı olan ek işleri tercih etmeniz size devamlı ek gelir getirmesi anlamına gelebilmektedir. Bu durumda geçici veya devamlı çalışabileceğiniz bir ek iş kendinize seçim yapmanızı öneririz.

Değerli ziyaretçilerimiz, Ankara’da yaşıyor ve Ankara’da ek iş veren firmalar ile irtibatta kalmak istiyorsanız bu ilan başlığı altında bulunan başvuru kısmını yapacağınız ek işi yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Etiketler : , ,

Hızlı Başvuru Gönder

4 Başvuru

 • Seycan ŞahbazCevapla

  Evde hertürlü iş yapabilirim bi sefer evde kolye yaptım paketleme kolye katlama hertürlü iş yapılır.

  Ağu 04, 2017 21:58
 • Necibe ÇetinerCevapla

  3 kişilik evde iş yapacak arkadaşlarım var … Tecrübeliyiz… Kısa zamanda yetiştirmey garanti ediyoruz… Paketleme işlerine talibiz… Kısa zamanda dönüşünüzü bekliyorum… Teşekkür eder iyi günler dilerim…

  Nis 25, 2017 10:37
 • ayse kaplanCevapla

  Paketleme etiket yapistirma vs yapabilirim ANKARA da yasiyorum daha oncede yaptim titiz ve itinali urun teslimi yaparim.geri donerseniz sevinirim Ayse k

  Oca 09, 2017 12:31
 • FerhanCevapla

  Evde paketleme isleri ariyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler.

  Oca 08, 2017 17:06