Boyacı ustası aranıyor

Boyacı ustası aranıyor, residance ve 5 adet ofiste ek iş olarak dilediği saatler arasında çalışma gerçekleştirecek boyacı ustası aranıyor. İşinde uzman ve titizlik ile çalışma gerçekleştirebilen boyacı ustaları bu ilan başlığı altına başvuru yaparak geri dönüş beklemelidir.

İşin tanımından bahsetmek istiyoruz, residance ve ofislerde kapılar, duvarlar, tavanlar ve alçıpanlar kısımlarını düzenli periyotlar arasında boyama işlerini ustaca yapabilecek boyacı ustası aranıyor. İşinde temiz ve titiz çalışan prensip sahibi ustalıkta tavan yapmış kişiler başvuru yaparsa seviniriz.

Ücret ve fiyat hakkındaki görüşmeleri yüz yüze gerçekleştirilecektir. Çok yoğun bir iş çıkmamakla birlikte boyacı ustaları kendi verdikleri saatler arasında çalışma yaparak işlemlerini tamamlayabilirler. Aranılan boyacı ustasındaki nitelikler ise belirli şartlar şöyledir. İşinde temiz, disiplinli ve iş ahlakına sahip olmalı. İşini hızlı ve güvenilir anlamda teslim etmelidir. Ustalığını konuşturarak çok fazla etrafı kirletmeden işlemleri hızlıca toparlamalıdır.

boyacı ustası aranıyor

Eğer sizde boyacı ustası iseniz ve kendinize güveniyorsanız hemen boyacı ustası aranıyor ilan başlıklı bu ilana bavuru bırakarak geri dönüş almayı bekleyebilirsiniz. İlgili birim sizlere ulaşarak iletişime geçebilir.

3 thoughts on “Boyacı ustası aranıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir