Bursa ek iş ilanları, Bursa ek iş arıyorum

Ek iş kategorisine 7 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 349 defa okundu

Türkiye’nin ili olan Bursa’da evde ek iş yapmak istiyorsanız eğer, bu ek iş ilanı sizi ilgilendiriyor demektir. Ek işler son zamanların en popüler meslek grup dalları arasında gösterilmektedir. Bakıldığında evde boş zamanları değerlendirerek paketleme işi yaparak neticede güzel ek gelirler elde edilebiliyor.

Bir çok kategoride evlere ek iş gönderen firmalar sizlere ulaşarak fiyat bilgisini sunuyor, anlaşma yoluna gittiğinizde işlemlere hızlıca ve kolayca başlayabiliyorsunuz. Evde paketleme işi yapmak son derece kazançlı ve iyi bir sektör olarak görülmektedir.

Eğer sizde Bursa’da yaşıyor ve evde ek iş yapmak istiyorsanız hemen bu ilgili ilan başlığı altından başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuruyu ek iş veren firmalar sayfamızı takip ederek ulaşmakta ve görmektedir. Sizlere buradan dönüş yaparak irtibat halinde kalabilme durumunuz vardır.

Bursa ek iş ilanları, Bursa ek iş arıyorum dediğinizde bu ek iş ilanı sizlere ek kazanç kapısını aralamaya yardımcı olarak size ek gelir getirmesi açısından fayda sağlayabilir. Kendinize uygun bir ek iş bulduğunuzda, çalışmaya da başladığınızda iş devamlılığı firmaların anlaşmasına göre değişebilmektedir. Devamlılığı olan ek işleri tercih etmeniz size devamlı ek gelir getirmesi anlamına gelebilmektedir. Bu durumda geçici veya devamlı çalışabileceğiniz bir ek iş kendinize seçim yapmanızı öneririz.

Değerli ziyaretçilerimiz, Bursa’da yaşıyor ve Bursa’da ek iş veren firmalar ile irtibatta kalmak istiyorsanız bu ilan başlığı altında bulunan başvuru kısmını yapacağınız ek işi yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Etiketler : , ,

Hızlı Başvuru Gönder

3 Başvuru

 • Rabia ÇabukCevapla

  Kına paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişiyiz

  Tem 07, 2017 10:24
 • NurayCevapla

  Ailecek yapa biliriz paket kutulaşma nikah şekeri vs

  Haz 14, 2017 10:54
 • AyşeCevapla

  Kına paketleme nikah şekeri vs işleri yapabilirim. Bütün gün evdeyim ve bu tarz şeyleri zevkle yaparım. Elim hızlıdır. Zamanında teslim ederim. Daha önce tütün paketleme işi yapmıştım. İşe çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız çok sevinirim…

  Nis 16, 2017 22:40