Çanakkale ek iş ilanları, Çanakkale ek iş arıyorum

Ek iş kategorisine 7 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 312 defa okundu

Türkiye’nin ili olan Çanakkale’de evde ek iş yapmak istiyorsanız eğer, bu ek iş ilanı sizi ilgilendiriyor demektir. Ek işler son zamanların en popüler meslek grup dalları arasında gösterilmektedir. Bakıldığında evde boş zamanları değerlendirerek paketleme işi yaparak neticede güzel ek gelirler elde edilebiliyor.

Bir çok kategoride evlere ek iş gönderen firmalar sizlere ulaşarak fiyat bilgisini sunuyor, anlaşma yoluna gittiğinizde işlemlere hızlıca ve kolayca başlayabiliyorsunuz. Evde paketleme işi yapmak son derece kazançlı ve iyi bir sektör olarak görülmektedir.

Eğer sizde Çanakkale’de yaşıyor ve evde ek iş yapmak istiyorsanız hemen bu ilgili ilan başlığı altından başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuruyu ek iş veren firmalar sayfamızı takip ederek ulaşmakta ve görmektedir. Sizlere buradan dönüş yaparak irtibat halinde kalabilme durumunuz vardır.

Çanakkale ek iş ilanları, Çanakkale ek iş arıyorum dediğinizde bu ek iş ilanı sizlere ek kazanç kapısını aralamaya yardımcı olarak size ek gelir getirmesi açısından fayda sağlayabilir. Kendinize uygun bir ek iş bulduğunuzda, çalışmaya da başladığınızda iş devamlılığı firmaların anlaşmasına göre değişebilmektedir. Devamlılığı olan ek işleri tercih etmeniz size devamlı ek gelir getirmesi anlamına gelebilmektedir. Bu durumda geçici veya devamlı çalışabileceğiniz bir ek iş kendinize seçim yapmanızı öneririz.

Değerli ziyaretçilerimiz, Çanakkale’de yaşıyor ve Çanakkale’de ek iş veren firmalar ile irtibatta kalmak istiyorsanız bu ilan başlığı altında bulunan başvuru kısmını yapacağınız ek işi yazarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Etiketler : , ,

Hızlı Başvuru Gönder

2 Başvuru

  • SüheylaCevapla

    Merhaba çanakkale merkezde oturuyorum paketleme,nikah şekeri, yaprak sarma, ek işleri yapabilirim el becerim iyidir düzenli ve de titiz çalışırım en kısa zamanda geri donerseniz çok sevinirim

    Haz 10, 2017 09:50
  • Ella KüçüktorunCevapla

    Merhabalar ben Gelibolu’da ikamet ediyorum 40 yaşında 2 çocuk annesiyim daha önce aktif bir iş hayatım olmasına rağmen çocuklardan dolayı ara vermek zorunda kalmış ve daha sonra da devam edememişimdir.Açıkçası elimden her iş gelir ev hanımı olduğum için evde fazlasıyla boş zamanım oluyor ve bu boş zamanlarımı evde iş yaparak aileme ek gelir sağlayabilecek işlerle geçirmek istiyorum.Nikah şekeri hazırlama paketleme bitki çayı paketleme lavanta paketleme buzdolabı süsü hazırlama ve bunun gibi daha bir sürü iş elimden gelir.Firmanın bana verebileceği işleri en kısa zamanda özenli ve titiz bir şekilde bitireceğimden şüpheniz olmasın bana güvenebilirsiniz.Bana dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

    Oca 16, 2017 12:22