Cep aynası süsleme işi ile para kazan

Cep aynası süsleme işinden para kazanarak ek gelir elde edebilirsiniz. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ilan sizlere ek iş sahibi olabilmeniz açısından katkı sağlar. Evlere süs eşyaları firmaları tarafından gönderilen bu ek işin ayrıntılarını ve ne kadar kazanç elde edebileceğinizi inceleyelim.

Evde cam aynası süsleme işi veren firmalar ile bu ilan başlığı altından tanışma fırsatı sizlere sunuluyor. Sizler bu firmalardan bir tanesi ile anlaşırsanız size süslemesini yapacağınız küçük çanta, cep aynaları gönderiyor. Bunların yanında aynalara kendinden yapıştırmalı süsleri oluyor. Firmanın sizden istedikleri örnekte gönderdikleri gibi süsleri aynaya yapıştırmanız olacaktır.

Evde ayna süsleme işi yapıp para kazanmak isterseniz hemen aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterlidir.

22 thoughts on “Cep aynası süsleme işi ile para kazan

  1. Karamanda yasiyorum. Daha onceden susuleme ve nikah sekerleri uzerinden deneyimim var. El islerinde becerikliyimdir.insallah donersiniz.iyi gunler

  2. İstanbul ümraniyede oturuyorum , bu işi istiyorum. Birkaç gün içinde dönüş yapacağınızı düşünüyorum, e-mailim her zaman açık..

  3. İzmir de oturuyorum evde cep aynası süsleme işi yapabilirim işe acil ihtiyacim var lütfen acil dönüş yapınız

  4. 3 arkadaş olarak yapmak istiyoruz.istanbul bahcelievlerde ikamet etmekteyiz.kadife kutu süsleme si yaptığımızdan dolayi süsleme de biraz bilgimiz var.hayırlı işler diler allaha emanet olun.

  5. Nerdeyse tüm el işlerini hızlı ve temiz bir şekilde yapabiliyorum. Haftalık en az 250 300 TL ek gelire ihtiyacım var. Değerlendirirseniz Ankara’dayım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir