Esenyurt evlere iş, esenyurt ek iş ilanları

Esenyurt evlere iş veren firmalar bu ilan başlığı altından yapılan başvuruları değerlendirmelerine alarak sizlere ulaşabilir. Eğer sizde esenyurt bölgesinde ikamet ediyorsanız bu ilan içeriği altından yapacağınız ek işleri yazarak başvuru yapmanız esenyurttaki firmalar tarafından sizlere ulaşılmasını sağlayabilir.

Birden fazla alanda evlere ek iş gönderen firmalar sayılı işlerle değili çok alanda ve sektörde evlere ek iş göndermeye devam etmektedir. 2016 yılında esenyurt bölgesi ek iş ilanları vermekte açık ara önde olarak bilinen bölge oldu. Ek iş arayan kişilerin ağırlıklı olduğu esenyurt bölgesi bakalım 2017 yılı sonuna kadar ek iş sektöründe nasıl görünecektir.

Esenyurt evlere iş veren firmalar nikah şekeri paketleme işi, ambalajlama işleri, düğme klipsi montaj işleri, tespih dizme işleri gibi pek çok alanda evlere iş göndermektedir. Siz değerli ziyaretçilerimiz eğer esenyurt bölgesinde ikamet ediyorsanız bu ilan sizi ilgilendiriyor demektir. Aşağıda başvuru yapılan alan başvurunuzu bırakarak esenyurt evlere iş veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

42 thoughts on “Esenyurt evlere iş, esenyurt ek iş ilanları

  1. Merhaba ben nuray üsküdar bölgesinde oturuyorum ve evde paketleme etiket katlama boncuk işi yaparim bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Evde bir tek eşim çalışıyor yeni bebeğimiz olacak evde sakız paketleme yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  3. Merhaba! İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum. Evde her türlü paketleme montaj işlerini yapabilirim. Dönüşünüzü bekliyorum. İyi günler.

  4. Evde ek iş yapmak istiyorum Esenyurt bağlar çeşmede oturuyorum ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

  5. Esenyurtta oturuyorum.3yaşında kızım var 20 sene tekstilde çalıştım.kızımı kimseye bırakmak işe gitmek istemiyorum bu yüzden evde iş yapmak istiyorum.bir arkadaşım daha var.mandal işi sabun paketleme ip temizleme olabilir.dönüş yaparsanız seviniriz.

  6. Merhabalar Istanbul Boğazköyde oturuyorum.6 7 kisilik grubuz eve is istiyoruz. Geri dönüş yaparsaniz cok severim.

  7. Esenyurt kıraçta oturuyorum evde iş yapmak istyrm paketleme sayı boncuğu gibi işler yaptım dönüş yaparsanız sevinirm

  8. 15 kişilik grubumuz var mandal sabun paketleme etiket işi kınapakele davetiye katlama temiz iş yaparız zamanında işi teslim ederiz acilen işe ihtiyacımız var çok zor durumdayız en kısa zamanda geri dönüş yaparsanız çok seniriz şididen teşekürederiz

  9. Acil işe ihtiyacım var ne olursa olsun çocuğum var dışarda çalışamıyorum paraya ihtiyacım var

  10. bende istyrm lütfen yardimci olun Esenyurt ıstanbul da oturuyrm zamanim var ekip var lütfen ulaşın bekliyrm ulasmadiniz Kirada yim zamanim var yaparım lütfen ne olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir