Ev hanımlarına evde iş imkanı nasıl sağlanır?

Ev hanımlarına evde iş imkanı sunan platformumuz pek çok sektör ve kategoride ek iş veren firmalar ve ek iş arayan kişileri tanıştıran ortak bir noktadır. Evde ek iş imkanı arıyorsanız bu platform üzerinden pek çok ek iş ilanı görebilir ve başvurunuzu da hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Evlere ek iş gönderen firmalar arasında oldukça yüksek haftalık ve aylık ödemeler ile çalışan yerler bulunuyor. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise, ek iş veren firmalar ile anlaşmanız sırasında her şeyi başlı başına konuşmanız olacaktır.

Ev hanımlarına evde iş imkanı tanıyan firmalar bu ilan başlığı altından yapılan başvuruları değerlendirmelerine alarak onlara dönüş yapacaktır. Eğer sizde evde iş imkanı fırsatlarından faydalanmak isterseniz bu ilan size göre diyebilirim.

Yapılması gereken ise aşağıda bulunan hızlı başvuru gönder kısmını yapacağınız ek işi anlatarak bulunduğunuz il ile birlikte göndermeniz gereklidir. Bu sayede ev hanımlarına evde iş imkanı verecek olan firmalar onlar ile irtibata geçecektir. Başvuru aşamasında geri dönüşlerin yapılmasını istiyorsanız, yazacağınız bilgiler doğru olmalıdır.

37 thoughts on “Ev hanımlarına evde iş imkanı nasıl sağlanır?

  1. eve yapılabilecek her türlü işi yapabilirim. İstanbulda ikamet ediyorum özellikle ambalaj paketleme yapabilirim.

  2. Ev hanımıyım het yürlü paketleme işi yapabilirim mesajıma en kısa sürede dönüş yapmanızı bekliyorum.

  3. Iyi günler evde yapabileceğim iş arıyorum el becerim var azimliyim kayseri oturuyorum ise çok ihtiyacım var

  4. Merhaba ben adana da oturuyorum bu ise çok ihtiyacim var lutfen yardim ederseniz cok sevinirim. el becerim oldukca iyidir ve hizliyimdir.

  5. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim Paketleme işi yapabilirim evde ek bir işe çok ihtiyacım var.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  6. Evde plastik bardak paketleme işine ihtiyacım var lütfen kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler Sultangazi İstanbul

  7. burdan mi başka yerden mi başvurulur bilmiyorum ama is ariyorum hemde çok duzenli istediğinizde sorunsuzca teslim ederim lutfen donun bana yeterli boliyorum herkezin ihtiyaci var benim oldugu gibi ne olur donun iletisime gecin

  8. Evde kına paketleme,nikah şekeri,poşet katlama,sabun paketleme işi yapmak istiyorum.acil donerseniz sevinirim el becerim vardır.ankarada ikamet etmekteyim.

  9. iyi günler ben 23 yaşındayım evliyim ..eşim askeri personel Ankara tayin yerimiz evde boş oturmak istemiyorum arkadaşım ile birlikte maddi destek açısından evde iş yapmak istiyoruz …. sabun nikah şekeri kına süsleri bebek ve mevlüt şekeri paketleme işi arıyorum..ilgilenir yada yönlendirirseniz memnuniyet duyarım..

  10. Erzurum da yaşıyorum.fazlaca boş vaktim var. El becerisi var ve elim hızlıdır. Bu işe ihtiyacım var.lutfen yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir