Evde Çorap Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ek iş kategorisine 13 Ocak, 2018 tarihinde eklendi, 699 defa okundu

Ev bütçesine, öğrenimine ve geleceğine yatırım yapmak için para ihtiyacı olan ancak herhangi bir el becerisi bulunmayan kişiler için, özellikle son dönemlerde ortaya çıkan evde ek iş imkânları güzel bir fırsat olmaktadır. Başta ev hanımları olmak üzere, üniversite eğitimlerini devam ettiren öğrenciler ve diğer herkes için kolaylıkla yapılan evde ek iş imkânlarından biri de evde çorap etiketleme işidir.  Çorap etiketleme işi ile oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkündür. Çorap etiketleme işi yapmak için bu iş imkânını sunan firmalar ile iletişim kurarak, bu işi yapabilirsiniz.

Evde Çorap Etiketleme İşi Veren Firmalar?

Evde çorap etiketleme işi veren firmalar, en yakınınızda olan tekstil firmalarıdır. Tekstil firmalarının atölyelerinde üretilen binlerce çorap etiketlenmeyi beklemektedir. Bu noktada sizlere bir iş imkânı sunan bu firmalar ile iletişime geçerek, bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Evde çorap etiketleme işi için firmalar, sizlere bir koli içerisinde adeti belli sayıda çorap vermektedir. Genellikle firmanın teklifi doğrultusunda çorap başı veya koli başı olarak günlük bir kazanç elde edebilirsiniz. Firmalar, bu konuda sizden günlük veya haftalık olarak belirlediği adet sayısı kadar çorap etiketlemenizi isteyeceklerdir.

Evde Çorap Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde çorap etiketleme işi tabiri caizse, 7’den 70’e herkesin yapabileceği bir iştir. Hiçbir el becerisi veya uzun süreli bir eğitim gerektirmeden yapılan bu iş ile ev hanımıysanız ev bütçesine, öğrenciyseniz eğitiminize finansal katkı sağlayabilirsiniz.

Evde çorap etiketleme işi için firmalar ile fiyat ve adet konusunda anlaşma sağladıktan sonra firma, tecrübesiz olan kişilere evde çorap etiketleme işi nasıl yapılır? Konusunda kısa ve anlaşılır bir eğitim vermektedir. Dakikalar içinde gösterilen çorap etiketleme tekniğini kullanarak, oturduğunu yerden güzel paralar kazanmanız mümkün olacaktır.

Hızlı Başvuru Gönder

3 Başvuru

 • İremCevapla

  Evde çorap ektıkerleme yapmak ıstıyorum

  Oca 17, 2018 16:43
 • güneşCevapla

  çorlu Tekirdağ paketleme işine acil ihtiyacım var

  Oca 16, 2018 19:55
 • ozlemCevapla

  mrb İst zeytinburnnda ikamet etmekteyim we ew hanmym yaşım 28 islernizi titizlik ile yapar istenilen tarihte teslimatnizi yaparım ayrıca is çokluğuna gore ekibimde wardir olumlu olumsuz dönüş yapar iseniz sewinirm….

  Oca 15, 2018 22:42