Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Ek iş kategorisine 19 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 798 defa okundu

Evinizin konforunda harika bir ek iş yapmak isterseniz evde davetiye katlama işini deneyebilirsiniz. Oldukça kazançlı bir ek iş olan evde davetiye katlama işi sayesinde günlük olarak ciddi anlamda ek kazançlar kazanabilir ve bu sayede evinizin tüm masraflarını kolayca giderebilirsiniz. Son dönemlerin en fazla tercih edilen ek işlerinden olan evde davetiye katlama işi sayesinde ayrıca dilerseniz çalışma ekibinizi de kurabilir ve bu sayede çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Nedir?

 • Bu harika ek iş hakkında bilgiler sunmak gerekirse, ilgili firmalar ile iletişime geçerek evde davetiye kartları katlama işlemini yapıyorsunuz. Günlük olarak yapabileceğiniz evde davetiye katlama işi yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey ilgili firmalara internet üzerinden ulaşım sağlamak veya tercihiniz doğrultusunda evde davetiye katlama ilan siteleri üzerinden bu harika ek işi yapabileceğiniz hakkında ücretsiz olarak ilan vermektir. Bu sayede evde davetiye katlama işi ile ilgilenen firmaların size daha hızlı bir biçimde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Kimler Yapabilir?

 • Herhangi bir zorluğu bulunmayan ve dolaysıyla deneyim gerektirmeyen evde davetiye katlama işini dileyen herkes kolayca yapabilir. Bu harika ek işi başta ev hanımları, emekli bireyler ve açıköğretim statüsünde eğitim gören öğrenciler olmak üzere birçok bireyler tercih ediyor.

Evde Davetiye Katlama İşinden Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirsiniz?

 • Bu harika ek işi özellikle de sürekli ve düzenli olarak icra etmeniz durumunda kayda değer ek kazançlar elde edebilirsiniz. Dolaysıyla evde davetiye katlama işinden günlük olarak en az 10 tl ve aylık olarak ise en az 300 tl ila 450 tl arası ek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu harika ek işte çalışmak ekibinizi kurduktan sonra günlük olarak en az 70 tl ila 100 tl arası ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Sürekli Olarak Nasıl Yapılabilir?

 • Bu harika ek işi sürekli olarak icra edebilmeniz açısından öncelikle birlikte çalışmak istediğiniz firmaların kaliteli ve güvenilir olması gerekiyor. Dolaysıyla evde davetiye katlama işi veren kaliteli ve güvenilir firmaları bulduğunuz takdirde bu harika ek işi dilerseniz sürekli olarak uzun yıllar boyunca icra edebilir ve bu sayede ciddi anlamda para birikimi yapabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Kimler Verebiliyor?

 • Bu harika ek iş hakkında sizlere ihtiyaç duyabilen birçok firmalar bulunuyor. Örneğin, internet dünyasında yer alan online düğün siteleri çoğunlukla evde davetiye katlama işi hakkında sizlere davetiye katlama siparişleri sunabiliyor.

Çalışma Ofisinizi Kurabilirsiniz

 • Bu harika ek işte dilerseniz çalışma ofisinizi de kurabilir ve bu sayede kazanç miktarınızı yükseltebilirsiniz. Dolaysıyla birçok harika avantajları bulunan evde davetiye katlama işi icra etmek isterseniz bu önemli ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Hızlı Başvuru Gönder

8 Başvuru

 • kaderCevapla

  merhabal davetiye ya da kutu katlama işi istiyorum pratiğim ve el becerim var yardımcı olursanız sevinirim

  Ağu 23, 2017 15:42
 • ÇiğdemCevapla

  Evde ek işe ihtiyacım var ev hanımı olduğum için zaman konusunda sıkıntım yok. İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum dönüş yaparsanız mutlu olurum

  Ağu 07, 2017 23:34
 • Sena yıldırımCevapla

  Davetiye veya kutu katlama isi yapmak istiyorum. Pratik ve dikkatkiyimdir. Dönüş yapmanizi bekliyorum.

  Tem 28, 2017 15:58
 • DuhanCevapla

  Davetiye katlama vb ambalaj işlerini yaparak bütçeme katkıda bulunmak istiyorum. Bu tur islere elim cok yatkin. Devamli olarak calismak istiyorum. Ankara da yasiyorum. Donus yapabilirseniz cok sevinirim.

  Tem 28, 2017 15:16
 • CerenCevapla

  Evde davetiye katlama,nikah şekeri yapımı,sabun paketleme vb herhangi.ek işler yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

  Tem 24, 2017 15:43
 • Gamze TaşcıoğluCevapla

  iyi günler çok acil iş imkanınızı değerlendirmek istiyorum.Daha önce evde paketleme işi yapmıştım bilgim var eğer geri dönüş sağlarsanız çok memnun olurum

  Tem 23, 2017 18:21
 • Merve gokalpCevapla

  Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Tem 21, 2017 23:48
 • Gaye AkcakinCevapla

  Davetiye katlama,ambalaj işi vs.evde ek iş yaparak bütçeme katkı sağlamak istiyorum

  Tem 20, 2017 16:47