Evde dikiş dikerek para kazanmak

Ek iş kategorisine 22 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 772 defa okundu

Evde yapabileceğiniz ek iş olarak ek gelir getirisi size sağlatacak olan evde dikiş dikerek para kazanmak sanatı sizlerin yüzünü güldürebilir. Serbest olarak çalışabilir ve evde dikiş dikerek para kazanmak olanağını arttırabilirsiniz.

Uzmanların araştırmalarına göre son yıllara bakıldığında evde yapılan işler artmış bulunmaktadır. Bunun nedeni ise daha rahat ve huzurlu bir ortamda çalıştıkları açısından evde yapılan işlerin daha düzenli ve sağlıklı olduklarını açıklamaktalar.

Evde dikiş dikerek para kazanmak mümkün. Bu nedenle evlere dikiş işi veren firmalar bu ilan başlığını dikkate alarak ilana başvuru göndermiş kişiler ile iletişime geçebiliyor. Bu neden le eğer sizde kendinize güveniyor ve terzilikte ustayım diyorsanız fazla vakit kaybı geçirmeden hemen evde dikiş dikerek para kazanmak ilan başlıklı olan bu ek iş ilanına başvuru gönderebilirsiniz.

Evde dikiş dikerek para kazanmak

Evde dikiş dikerek para kazanmak istiyorsanız sesinizi evlere dikiş işi veren yerlere duyurabilirsiniz. Aşağıdaki başvuru kısmını doldurup gönderebilir sesinizi dikiş işi veren yerlere duyurabilirsiniz.

Etiketler : , , , , , , ,

Hızlı Başvuru Gönder

4 Başvuru

 • cahideCevapla

  Düz nakinam var 3 yil tekfstilde çalıştım usta makinaciyim. Bebegim doğduğu için çalışmayı bıraktım.
  evde dikilecek iş istiyorum.

  DİYARBAKIR /bağlar da ikamet ediyorum.

  May 21, 2017 08:43
 • Ayşe DEMİRCevapla

  Dikiş ve overlok makinam var. Evde yapilabilecek işlerinizi bekliyorum. Sariyer de ikamet ediyorum

  May 16, 2017 14:33
 • Ayşe DEMİRCevapla

  Dikis ve overlok makinam var. Evde yapabilecegim dikiş islerinizi bekliyorum

  May 16, 2017 14:31
 • MuratCevapla

  İki otomatik bir ovarlok paskaralı ütümüz var kendimize göre iş arıyoruz ş urfa Siverek yardımcı olursanız sevinirim05557560163

  Mar 26, 2017 11:34