Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler İçin Ek İşler

Boş vaktinizde evinizin rahatlığında ek iş yapmak isterseniz, sizlere harika kazançlı ek işler listesini sunacağız.Bu harika kazançlı ek işler sayesinde evinizin tüm giderlerini kolayca karşılayabilir ve dilerseniz bu harika ek işleri devamlı olarak yani mesleki olarak da yapabilirsiniz.

Evde Yapabileceğiniz Harika Ek İşler Listesi

Makale Yazarlığı

 • Son yılların en popüler ek işlerinden biri olan makale yazarlığı işini evinizin konforunda yapabilir ve bu harika ek iş sayesinde günlük olarak en az 10 tl ek kazanç kazanabilirsiniz. Ayrıca makale yazarlığı işini dilerseniz sürekli olarak da icra edebilirsiniz.

Site Editörlük Hizmeti

 • Evinizin rahatlığında yapabileceğiniz harika ek işlerden biri de internet web site editörlük hizmetidir. Son dönemlerin en gözde ek işleri arasında yer alan bu harika ek iş sayesinde günlük olarak en az 15 tl ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi

 • Evinizin konforunda kolayca icra edebileceğiniz harika kazançlı ek işlerden biri de evde kutu katlama işidir. Bu harika ek iş sayesinde günlük olarak en az 10 tl kazanabilirsiniz.

Çevirmenlik

 • Evinizin rahatlığında yapabileceğiniz harika ek işlerden biri de çevirmenlik işidir. Bu harika ek iş sayesinde günlük olarak en az 20 ila 30 tl arası ek kazanç elde edebilirsiniz.

Web Site Tasarımcılığı

 • Evinizin rahatlığında kolayca icra edebileceğiniz harika kazançlı ek işlerden biri de internet site tasarımcılığı işidir. Bu harika ek iş sayesinde aylık olarak en az 400 tl ila 500 tl arası ek kazançlar kazanabilirsiniz.

Online Ürün Satışı

 • Evinizin konforunda kolayca icra edebileceğiniz harika kazançlı ek işlerden biri de online ürün satışı işidir. Bu harika işten günlük olarak en az 15 tl ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evinizde Yapabileceğiniz Ek İşlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

 • Evinizin konforunda yapabileceğiniz bu harika ek işlere internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Birçok iş ilan siteleri üzerinden ilanlara bakabilir ve tercihiniz doğrultusunda evinizde yapabileceğiniz ek işlere yönelebilirsiniz.

Bu Harika Kazançlı Ek İşler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Bu harika kazançlı ek işleri evinizin rahatlığında dilerseniz çalışma ekibinizi de kurarak icra edebilir ve bu sayede çok daha yüksek ek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu harika kazançlı ek işler hakkında bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan biri de, birçok ilgili firmaların tercihiniz doğrultusunda sizlere sosyal haklar sağlayabilmesidir.
 • Bu bakımdan bu harika ek işleri mesleki anlamda icra etmeniz durumunda ilgili firma tarafından sosyal haklarınız yapılabiliyor. Bu harika ek işler hakkında bilmeniz gereken önemli ayrıntılardan biri de geleceği parlak olan ek işler olmalarıdır. Bu sayede bu harika kazançlı ek işleri tercihiniz doğrultusunda sürekli olarak icra edebilirsiniz.

11 thoughts on “Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler İçin Ek İşler

 1. Merhaba İstanbul esenyurt ta oturuyorum elimiz çok hızlıdır 4 kişilik bir grubum var herhangi bir paketleme isine talibim .Bu ise ihtiyacım var.

 2. merhaba kutu katlama işi için 3 hatta 4 kişiyiz elimiz çabuktur beklenen süreden daha kısa zamanda iletebilirz istanbul kartal

 3. Merhaba,

  Bebeğimin olması ve bakacak kimsemin olmaması bedeni ile çalışamıyorum. Eve iş almak istiyorum. Acil dönüş rica edeceğim.

  Teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar.

 4. katlama olsun paketleme olsun herseyi yaparim yeterki dönün geri her yere basvurdum lutfen yardimci olun herkezin ohtiyaci var biliyorum inanin benimde cok var ihtiyacim uzakligim onemli değil siz kargo ucterini bana gondereceginiz ucretden kesin yeter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir