Evde hediyelik eşya yapımı işi verenlerin telefon numaraları

Ek iş kategorisine 18 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 578 defa okundu

Evde hediyelik eşya yapımı işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere ek iş gönderen firmalar hediyelik eşya işi ilgili de evlere ek iş göndermektedirler. Birçok obje ve nesnelerin süslenmesi, aksesuarlara renk verilmesi gibi süs eşyaları sizlere örnekleri ile gönderiliyor ve bu örneklere göre iş yapılmasını istiyor.

Evde hediyelik eşya yapımı işi veren firmalara ulaşım sağlamak için bu ilan başlığı altında gerekli firmalar ile kontak kurabilir sizde ek iş sahibi olabilirsiniz. Evde hediyelik işi yapımı işi son derece el becerisi ve istek gerektiren bir sektördür. Yapılacak olan ek işler firmaların gönderidikleri örneklerdeki gibi birebir aynısı olması zorundadır.

Bu sebeple kendine güvenen kişilerin bu ek iş ilanına başvuru göndermesi önerilmektedir. Evde hediyelik eşya yapımı işinin kazançı genelde haftalık olarak yapılıyor. Evlere hediyelik eşya işi veren firmalar haftalık olarak ödeme çıkartıyor.

Evde hediyelik eşya işi yapımı ile ilgileniyor ve sizde evde hediyelik eşya yapmak istiyorsanız hemen kendinizi ifade eden cümlelerle aşağıdaki hızlı başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Etiketler : , ,

Hızlı Başvuru Gönder

8 Başvuru

 • Tuba aydınCevapla

  Merhabalar ben üniversite öğrencisiyim arkadaşım ile birlikte evde paketleme işi istiyoruz.çok ihtiyacımız var .geri dönüş bekliyoruz

  Haz 02, 2017 18:16
 • Şerife KAYACevapla

  Bebde bu isi yapmak istiyorum.Küçük boş bir dükkanım var ve el becerimde iyidir kolaylıkla yapabilirim

  May 04, 2017 00:01
 • EsinCevapla

  ACİL LÜTFEN MERHABA İSTANBUL AVCILARDA OTURUYORUM BU İSE GERCEKTEN COK COK İHTİYACIM VAR EL BECERİM İYİDİR SEVEREK ÖZEN GÖSTEREREK YAPILIR EVDEYİM CALISMIYORUM İS BULAMIYORUM 3 KİSİLİK BİR AİLEYİZ HEPİMİZ YAPABİLİRİZ İSTENİLEN MİKTARDA VE İSTENİLEN GÜNDE TESLİM EDİLİR LÜTFEN EN EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜS YAPARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI UMUTLA BEKLİYORUM İYİ CALISMALAR

  Nis 05, 2017 23:26
 • Asi PolatCevapla

  Ben asi polat tecrubeliyim ne is olursa yapabilirim

  Mar 21, 2017 11:52
 • Selim atakCevapla

  Evde ek iş yapmak istiyorum Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Oca 24, 2017 08:42
 • BüşraCevapla

  Ne iş olursa yaparım paketleme boncuk işi tesbih dizme işi v.s herşeyi yaparım .Çok ihtiyacım var lütfen. Ankara da oturuyorum.

  Oca 22, 2017 10:27
  • Selim atakCevapla

   Merhaba Büşra hanım. İş bulabildiğim mi.

   Oca 24, 2017 08:43
 • SerpilCevapla

  Merhabalar… Kızım ile birlikte paketleme yapistrma vb. İsleri çok rahatlikla yapabiliriz ek gelir bizim icin önemli ve titiz itinalı olucaktir işlerimiz. 0555 551 43 09

  Oca 19, 2017 02:02