Evde Kokulu Sabun Yapımı İşi

Ek iş kategorisine 4 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 376 defa okundu

Evde kokulu sabun yaparak para kazanmak ister misiniz, son dönemlerde birçok bireyler tarafından tercih edilen evde kokulu sabun yapımı işi sayesinde evinizin tüm masraflarını kolayca karşılayabilirsiniz. Kolay yapılabilmesi sayesinde herkes tarafından yapılabilen evde kokulu sabun yapımı işinde ayrıca dilerseniz evinizin konforunda yakın komşularınızdan veya akrabalarınızdan oluşan bir çalışma ekibi de kurabilir ve bu sayede çok daha yüksek miktarda ek kazançlar elde edebilirsiniz. 

Evde Kokulu Sabun Yapımı İşi Nedir?

Evde kokulu sabun yapımı işinde ilgili firmalar belirtmiş olduğunuz ikametgah ev adresinize yapmanız için kokulu sabun siparişleri veriyor. İlgili firmadan almış olduğunuz kokulu sabunları firma tarafından belirtilen süreçlerde teslim ederek karşılığında antlaşmış olduğunuz ücretinizi alıyorsunuz.

Evde Kokulu Sabun Yapımı İşini Kimler Yapabilir?

hernagi bir deneyim gerektirmeyen evde kokulu sabun yapımı işini dileyen herkes yapabilir. Dolaysıyla başta ev hanımları ve emekliler olmak üzere boş vakitleri bolca olan birçok bireyler, evde kokulu sabun yapımı işine yönelebiliyor.

Evde Kokulu Sabun Yapımı İşinden Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

Evde kokulu sabun yapımı işinden günlük olarak en az 20 tl ila 25 tl arası ek kazanç elde edilebilir. Bu durumda ise aylık olarak ortalama 600 tl ila 750 tl arasında ek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu harika eğlenceli ek işte çalışma ekibinizi oluşturduğunuzda ise günlük olarak en az 40 ila 70 tl arası ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kokulu Sabun Yapımı İşi Yapmaya Karar Verdiğinizde Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Evde kokulu sabun yapımı işi yapmaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken tek şey bu harika ek işi yaptıran firmalara ulaşmaktır. Bu bakımdan internet sizlere büyük faydalar sağlıyor.İnternet dünyasına giriş yaparak evde kokulu sabun yapımı işi veren ilgili firmalara ulaşabilir ve dilerseniz iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların size daha kolay ve hızlı ulaşım sağlamasını sağlayabilirsiniz.

Evde Kokulu Sabun Yapımı İşinde Sosyal Haklar Sağlanıyor Mu?

Birçok ek işlerde olduğu gibi evde kokulu sabun yapımı işinde de sosyal haklar sağlanabiliyor. Ancak burada ilgili firmaya görev düşüyor. Dolaysıyla evde kokulu sabun yapımı işinde birlikte çalışmak istediğiniz firmanın talebiniz doğrultusunda sizlere sosyal haklar da sağlaması gerekiyor.

Çalışma Atölyenizi Kurabilirsiniz?

Evde kokulu sabun yapımı işinde ayrıca dilerseniz ileriki dönemlerde çalışma atölyenizi de kurabilir ve bu sayede çok daha geniş müşteri kapasitesine ulaşabilirsiniz. Bu sayede çalışma ekibinizi de kurmuş olduğunuz çalışma atölyesine taşıyabilir ve daha geniş ölçekli kokulu sabun yapımı siparişleri alabilirsiniz.

İstikrarı Bulunan Bir Ek İş

Evde kokulu sabun yapımı işinin belirgin olan özelliklerinden biri de istikrarlı yani geleceği parlak olan bir iş olmasıdır. Bu sayede bu harika ek işi uzun yıllar boyunca icra edebilirsiniz.

Hızlı Başvuru Gönder

8 Başvuru

 • Merve TEMİZYÜREKCevapla

  Bursa da ikamet ediyorum. Evde sabun paketleme, nikâh şekeri işi vs. Işler yapmak istiyorum. 3 kişi hizli ve ozenli bir sekilde yapabiliriz

  Tem 18, 2017 15:58
 • İlkayCevapla

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum ev hanimiyim

  Tem 16, 2017 20:52
 • NurdanCevapla

  Evde ek iş istiyorum izmir karşıyakadan

  Tem 14, 2017 13:37
 • Natali BoztaşCevapla

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum.Elim hızlıdır.Kendime güveniyorum.Geri dönüş yapamanızı bekliyorum

  Tem 14, 2017 13:30
 • KübraCevapla

  Evde kokulu sabun işi yapmak istiyorum

  Tem 14, 2017 09:29
 • CanerCevapla

  İşe ihtiyac var

  Tem 14, 2017 00:58
 • Melek tugulCevapla

  Merhaba evde kokulu sabun yapmak istiyoruz yardimci olur musunuz 4 kisiyiz

  Tem 13, 2017 20:10
 • fatmaCevapla

  Evde yapılacak iş arıyorum. Esenyurt

  Tem 13, 2017 19:46