Evde kurdele sarma işi haftalık 200 TL

Evde kurdele sarma işi ile ek kazanç kapısını aralayabilirsiniz. Evlere kurdele sarma işi veren firmalar Türkiye geneline ek işler göndermeye başlamıştır. Bu ek iş ilanı da evlere kurdele sarma işi ile ilgili olup başvurular bu ilan başlığı altından yapılacaktır.

Evde ek iş arıyor ve bulamıyorum diyenlerdenseniz bu ek iş ilanı size imkan olarak ek iş almanıza vesile olabilir. Fazla vakit ayırmadan evde oturduğunuz yerden çalışabileceğiniz bir ek iş ilanı sizlerle. Evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu ek iş ilanı size göre diyebiliriz.

Evde kurdele sarma işi haftalık olarak 200 tl size bir ek gelir olabilir. Kurdele işi veren firmalar ile çalıştığınızda iş devamlılığı olup firma ile çalışmanız düzenli ve olumlu olduğunda sizde devamlı olarak hem yazın hem de kışın bu ek işi yaparak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde kurdele sarma işi ile ilgileniyorsanız heme aşağıdaki başvuru kısmını doldurup gönderebilir, evlere kurdele sarma işi veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Kazancı düşük olsa da sonuçta fazla vakit almayarak hızlıca tamamlayacağınız bu ek işi ödemesi yine iyi olarak görülebilir. Bu ek iş ilanı ile ilgilenmiyorsanız diğer ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

9 thoughts on “Evde kurdele sarma işi haftalık 200 TL

  1. Elimin hızlı olmasından dolayı evde ek iş yapmak istiyorum ek gelirim olsun istiyorum bu konuda daha önce deneyimim oldu dikkate alırsanız sevinieim.

  2. istanbul esenyurt tayım grubum var işe ihtiyacım var işimde hızlıyımdır lütfen bana dönüş yapın 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir