Evde makas montajı işi haftalık 400 TL

Evde makas montajı işi ile hatırı sayılır ek gelir elde edebilirsiniz. Haftalık 400 tl kazandıracak olan evde makas montajı işi sizlere devamlı olarak yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı da sunar. Sezonluk durumu olmadan her ay ve her dönem yapılmaktadır.

Evde makas montajı işi veren firmalar ile tanıştığınızda kendinize uygun bir firmayı bulduysanız, bu firma ile de birbirinizden memnun kaldıysanız devamlı olarak o firma size evde makas montajı işini verebilir. Adetli çok yapımlarda haftalık daha çok yüksek miktarlar elde edebilirsiniz.

Evde makas montajı işi biraz el becerisinin yatkın olması şartlarını gerektiriyor. Makas montajı işinde makasların tutuma saplarının takılması için sizlere ayrı ayrı olarak kutular halinde makaslar gönderilir. Sizlerde makasların tutma saplarının montajını yapıp evde makas montajı işini tamamlamış olabilirsiniz.

Evde makas montajı işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu sayede sitemiz sizleri evde makas montajı işi veren firmalara yönlendirecektir.

32 thoughts on “Evde makas montajı işi haftalık 400 TL

  1. Merhaba, Uzun yıllar yurtdışı şantiyelerinde çalıştım şu an Turkiyedeyim ve işsizim, elimden her turlu iş gelmekle birlikte (evime tamirci girmez) bu işi çok iyi yapacağımı düşünüyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. No: 0553 076 25 09

  2. Merhabalar Bursa Mustafakemalpaşa’da oturuyorum.18 yaşındayım ve öğrenciyim.Boş vakitlerimde para kazanmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.İyi günler.

  3. Merhaba.ben aylardır evde çalışabilecek kalıcı guvenilir bir iş arıyorum çok başvuru yaptım ama ilk onay sürecinden sonra bi gelişme olmadı maddi olarakta çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun bana ihtiyacım var gerçekten.iyi geceler.

  4. 05442932811 her türlü ev yapılabilecek işlere açığım getirmek götürmek önemli değil benim imkanım var yetişmeyen kalmaz istediğiniz zaman hazir olur kapınıza kadar gelir

  5. El becerim oldukça hızlı olduğu için kendime uygun gördüğüm bu işi evde almayı talep ediyorum

  6. merhaba. kartal İstanbul da yaşıyorum. elim hızlıdır. ekip kurabilirim. dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir