Evde mantı işi, evlere mantı işi verenler

Evlere mantı siparişi iş veren yerler bulunmaktadır. Sizde evde mantı işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Kayseri de yoğun olarak talep alan evde mantı işi ev hanımlarına ek gelir kapısını aralamış durumdadır. Türkiye’de de hemen hemen her ilde evlere mantı işi siparişi verilebilmektedir.

Evde mantı işi tam anlamı ile oldukça karlı ve kazançlı bir iştir. Ek getirisi oldukça yüksek olan mantı işi ev hanımlarının en çok yaptığı popüler bir ek iştir. Ek kazanç elde edilebilecek yemek sektöründe gösterilen mantı işi evlere ek iş olarak verilmektedir.

Kilo başı fiyatlandırması olarak hesaplanır ve titiz, temiz ve hijyenik kuralları çerçevesinde üretimi yapılan mantılar her zaman çok tutulur. Mantı işi ile ek gelir elde ederek ev bütçesine katkı sağlamış da olursunuz. Evde mantı işi siparişi almak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterlidir. Evlere mantı siparişi işi veren firmalar veya yerler ile irtibat kurarak sizde sesinizi bu ilan başlığı altından duyurabilirsiniz.

23 thoughts on “Evde mantı işi, evlere mantı işi verenler

  1. Ankarada.leziz kayseri mantisi.iclikofte.cigkofte.sarma.baklava yapilir.lezzeti yerinde tertemiz ortamda hizli ve güvenilir.

  2. kayseri mantisi.iclikofte .sarma suböregi.evusulu lezzetli çigkofte.baklava ve diger şerbetli tatlilar hijyenik ortamda ve lezzetiyle yapilir.bize ulaşin lütfen.

  3. Bursa/Nilüfer İhsaniyede yaşıyorum. Haftada 60 kg kadar mantı yapabiliyorum. İletişim 05436377901 İyi günler

  4. Merhaba evimde sipariş üzere mantı yapıyorum isterseniz referans da verebilirim toplu ve sürekli sipariş veren firmalar arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

  5. İstanbul bahçelievler de oturuyorum mantı yapıyorum kikonu 18 tl den satışa sunuyorum firmayla çalışmak istiyorum.05513903417

  6. Merhaba şu anda bütçeme katkı sağlamak için yakın çevreme mantı yapıp satmaktayım.Düzenli tek bir yerle çalışmak istiyorum.

  7. Ispartada ikamet etmekteyim.Bu iş için açılmış dükkanımız var.Temiz ve Hijyenik bi ortamda harika mantılar yapıyoruz.Mantı konusunda iddalıyız bizimle irtibata geçerseniz seviniriz. teşekkürler..

  8. Evde ataç mause telefon kılıfı vs paketleme işi beraberinde mantı yapabilirim. Etlik ankarada 4 kişilik bir ekibim var

  9. Evde paketleme işi dikiş işi yapiyorum hem atolyem var evde ulasabilcegim tel varsa ulasabilirsem sevinirim tc.nilufer ulusoy facesim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir