Evde mevlüt şekeri külahı paketleme işi

evde-mevlut-sekeri-kulahi-paketleme-isiEk gelir kapınızı kendinize aralayarak evde iş sektörüne sizde adım atabilirsiniz. Bu durum sanıldığı kadar zor bir işte değildir. Evinizde kendinize ayıracağınız bir kaç saat ile mevlüt şekeri külahı paketleme işi ile ilgilenip gelir elde edebiliyorsunuz.

Evde mevlüt şekeri külahı paketleme işi kulağa geldiği gibi basit bir iş denilebilir. Mevlütlerde, organizasyon toplantılarında ve bunlara benzer yerlerde mevlüt şekerinin tadına bakmış ve hepimiz bu mevlüt şekerlerini biliyoruz. Bu mevlüt şekerleri buralara kadar gelmeden öncesinde paketleme işleri yapılmaktadır.

Evlere paketleme işi veren firmalar mevlüt şekeri külahı paketleme işinide evlere dağıtarak bu şekerlerin külahlarının katlamasını yani paketlemesi işini evlere vermektedirler.

Devamlı olarak ve hiç bitmeyecek uzun yıllar boyunca evde yapılabilecek bir iş diyebiliriz. Evde iş yapmak istiyorsanız mevlüt şekeri külahı paketleme işi size uygun bir ek iş olabilir.

Mevlüt şekeri külahı nasıl yapılır?

Zor olmamakla beraber bir kaç pratik denemeler sonrasında elinizi otomatiğe bağlayarak 1 dakika içerisinde 3 adet katlama yapabilirsiniz. Matbaadan yeni çıkmış katları ise zaten işaretli ve kıvrımları belli olmaktadır. Sizin bu kıvrımları bütünleştirerek külah haline getirmek olacaktır.

Evde mevlüt şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

Evet evde iş ilanımızın sonlarına yaklaşırken bu ek işe başvuru yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmına kendinizi ifade edebilecek cümleler ile başvurmanızı öneririz.

22 thoughts on “Evde mevlüt şekeri külahı paketleme işi

  1. Merhabalar Balıkesir Gönen’de yaşıyorum çok fazla boş zamanım var hem para kazanmak hemde boş zamanlarımı değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce de benzer deneyimlerim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim, teşekkürler..

  2. Merhaba evde ek is yapmak ve eşime destek olmak istiyorum nikah şekeri külahı yada paketleme işleri olabilir derincede oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. MERHABA İSTANBUL AVCILARDA OTURUYORUM BU İSE GERCEKTEN COK COK İHTİYACIM VAR EVDEYİM CALISMIYORUM İS BULAMIYORUM 3 KİSİLİK BİR AİLEYİZ HEPİMİZ YAPABİLİRİZ ELİMİZ HIZLIDIR İSTENİLEN MİKTARDA VE İSTENİLEN GÜNDE TESLİM EDİLİR LÜTFEN EN EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜS YAPARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI BEKLİYORUM İYİ CALISMALAR

  4. Istanbul avrupa yakasinda ikamet ediyorum.Mevlüt şekeri kulahi ,nikah şekeri,sus şişesi,iğne paketleme işlerini yapabilirim.cevabinizi bekliyorum.

  5. Ankaradayım, hızlıyımdır, titiz ve temiz çalışırım, gecikme olmaz, zamanında ve eksiksiz teslim ederim, geri dönerseniz sevinirim

  6. Evde 3 kişiyiz her türlü paketleme işi yapabilirim ağrı/merkezde ikamet ediyorum.titizlikle ve özenle paketleme yapabilirim lütfen ulaşın..

  7. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işlerini yapabilirim Antalya Muratpaşada oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir