Evde minik kutu hediye paketi yapma işi

Evde minik kutu hediye paketi yapma işi ile sizde aylık bazda güzel ek gelirler elde ederek kazanç seviyenizi üst sıralara çıkartabilirsiniz. Evlere ek iş gönderen firmalar ile sizde hemen tanışarak sitemiz aracılığı ile kontak halinde kalıp sizde bir ek iş sahibi olabilirsiniz.

Evlere minik kutu hediye paketi yapma işi hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum, bu ek işi sizlere gönderecek olan firma minik yüzük kutularını koli halinde sizlere ulaştırıyor. Bu kutuların birde ufak hediye paketleri oluyor. Firmanın sizden istediği ise bu kutları hediye paketine koyup paketle meniz olacaktır.

Eğer sizde aylık olarak bir ek işte çalışıp gelir sağlamak istiyorsanız bu işi değerlendirerek başvuru göndermeniz de fayda olabilir. Eğer sizde evde aylık çalışabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız bu ek iş ilanı tam da size göre. Aylık 1800 TL kazandıracak olan bu ek iş ilanına hemen başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Başvuru Hakkında..

Aşağıda bulunan “hızlı başvuru gönder” kısmını kendi bilgileriniz ile doldurup göndermeniz yeterlidir, bu sayede başvurularınız bu ilanın sahibine gidecek ve sizlere geri dönüş yapabileceklerdir.

21 thoughts on “Evde minik kutu hediye paketi yapma işi

  1. Paketleme islerinde tecrubem ve el becerim var. Karamanda yasiyorum.ise ihtiyacim var Insallah donersiniz iyi gunler.

  2. 2 kişiyiz eczacı teknıkerıyım bebegım oldugu ıcın evdeyım evde ek ıs yapmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırı m bodrumdayım

  3. Merhaba istanbul sefaköy sultanmuratta ıkamet etmekteyım bende evde minik hedıye kutuları paketlemek istiyorum teşekkürler

  4. adanada ikamet ediyorum evde iki kişiyiz oldukça hızlı ve bu tür işlere el yatkınlığımız vardır işe ihtiyaç duymakla birlikte başvurumu değerlendirmenizi rica ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir