Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Daha çok bayanların tercih ettikleri işler arasında evde  örgü işi yaparak para kazanmak oldukça yaygınlaşmış bir yöntemdir. Piyasalarda elişi örgülerinin büyük bir sektör haline geldiğini söyleyebiliriz. Çünkü gerçekten bu alanda büyük bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Ancak sizlere tavsiye edebileceğim tek şey evde örgü işi yaparak para kazanmak için farklı renk seçimlerinde bulunmanız gerekir. Birde seçtiğiniz renklerin canlı parlak ve birbiri ile uyumlu olması mutlaka şarttır.

Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Evde örgü örerek para kazanmaya karar verdiğiniz andan itibaren küçük bir araştırmanın sonunda örgülerinizi ne tür şişlerle yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Çünkü piyasalarda çok çeşitli tığ yada oklava türü şiş çeşitleri bulunmaktadır. Daha sonra yapmak istediğiniz örgünün ne olduğuna yani hırka,patik,şal süveter,yelek gibi daha sayabileceğimiz birçok üründen herhangi birine karar vererek örgülerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak yaptığınız el örgülerini kolaylıkla satabilmeniz internet üzerinden veya konu komşudan çok çarpıcı ve farklı modeller bulup örgülerinizi görmeniz gerekir.  Ancak evde örgü işi yaparak çok para kazanmak istiyorsanız çeyizlik siparişler alarak bu hedefinize daha çabuk ulaşabilirsiniz. Çünkü genellikle  çeyizlik örgüler  diğer örgülere nazaran  daha pahalı satılmaktadır Çeyizlik el örgüleri yapıp sattığınızı çevrenizdeki arkadaş ve akrabalarınıza söyleyebilir hangi tür örgüler yaptığınızın küçük birer örneğini her an yanınızda götürerek gösterip işe başlayabilirsiniz. Veya yaptığınız çeyizlik örgüleri herhangi bir çeyiz mağazasına züccaciyelere veya hediyelik eşya satan mağazalara göstererek anlaşmanız ve ürünlerinizi oralarda sergilemelerini isteyebilirsiniz. Evde örgü işi yaparak para kazanma işini daha çok büyütmek isterseniz devlet destekli KOSGEB kredilerine başvurarak kendi işyerinizi açabilir ve kendi işyerinizin patronu olabilirsiniz.

Yaptığınız El Örgülerinizi Nerelerde Satabilirsiniz ?

Evde örgü işi yaparak para kazanmak kolay ve eğlenceli bir iştir.  Çünkü oturduğunuz yerden bir yandan televizyon izlerken diğer yandan kahvenizi yudumlayarak aynı anda örgünüzü örerek cep harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Hal böyle olduğu için yaptığınız işten büyük keyif alır hiç sıkılmadan örgünüzü örebilirsiniz. Ancak önemli olan yaptığınız örgüleri satabilmenizdir. El emeği göz nuru olan örgülerinizi sosyal medya üzerinden reklam yapabilir çevrenizde insanlara sattığınız fiyatın çok daha üstünde satabilirsiniz.  Çok büyük kazançlar elde edemezsinizde küçük cep harçlıkları kazanabilir çarşıdan pazardan görüp beğendiğiniz her şeyi alabilirsiniz.

 

One thought on “Evde Örgü İşi Yaparak Para Kazanma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir