Evde oyuncak araba paketleme işi aylık 1700 TL

Evde yapılabilecek yeni bir ek iş ilanı sizlerle. Evde paketleme işleri arasına giren ve evde aileniz ile birlikte rahatlıkla yapabileceğiniz oyuncak araba paketleme işi sizlere ek gelir kazandırarak bütçenize katkı payı sağlamanıza etki gösterebilir.

Aylık olarak çalışan oyuncak araba paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin hemen hemen her iline ek işler göndermektedirler. Oyuncak araba paketleme işi ile sizde bulunduğunuz bölgeye ek ş isteyerek çalışma yaptığınızda ek gelir elde etmiş olursunuz.

Bu durumda evlere oyuncak araba paketleme işi veren firmalar ile kontak kurmak için aşağıdaki başvuru kısmını doldurup gönderebilirsiniz. Evde oyuncak araba paketleme işi aylık olarak sizlere güzel ek gelirle bırakmaktadır. Bu tarz işlerin devamlılığı olmadığı için aşırı şekilde dönem zamanlarında yoğunluklar olabiliyor ve zor iletişim kurulabiliyor.

Oyuncak arabaları bilmeyenimiz yoktur. Üretimden çıktıktan sonra paketleme işleri için evlere ek iş olarak gönderilen oyuncak arabalar bulunuyor. Bu arabalar ambalajlanmaları olup paketlenmeleri tamamlandığında ise mağazalarda raflarda yerini alıyor. Bu aslında sizleri ilgilendiren konu değil. Sizleri asıl ilgilendiren konu ise oyuncak araba paketleme işi veren firmalar ile iletişimde kalmanız ve ek işi almanız olacaktır. O halde sizde evde oyuncak araba paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru kısmını doldurarak gönderebilirsiniz.

43 thoughts on “Evde oyuncak araba paketleme işi aylık 1700 TL

  1. Ek is olarak yapmak istiyorum. Elimin hızlı ve yatkıne olduğunu düşünüyorum birkaç kere başka arkadaşlarım yaparken görmüştüm.

  2. Paketleme konusunda tecrubem ve yetenegim var Karamanda yasiyorum Ise ihtiyacim var Insallah donersiniz iyi gunler

  3. Oyuncak araba yapımında bulundum önceden onun için tekrar araba işi yapmak istiyorum paketleme olsun yapımı olsun fark etmez.Ya da diğer işlerde olabilir balon gırgır montaj vs…

  4. haftanın dort gunu tamamen bosum 3 kısılık aileyız ek ıse ıhtıyacım var evdeyapabıleceğim bir iş olursa cok memnun olurum avrupa yakası bahcelıevler yenıbosna

  5. 16 yasindayim okul harçlığı icin istiyorum yazarında yani kolay bir iş fazlasıyla yaparim hatta bekliyorum cnms

  6. Öğrenciyim. Maddi durumum kötü babam işsiz beş kardeşiz. Paraya ihtiyacım var. El becerim oldukça iyi dikiş nakış sertifikam var. Zamanımı degerlendirerek evde para kazanmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

  7. KAYSERİ de annemle beraber 2 kişiyiz. Paketleme işinden yararlanmak istiyoruz. bu işe çok ihtiyacımız var. lütfen.

  8. İyi günler ben bu işi yapmak istiyorum ve buna ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz. İşi zamaninda ve temiz yapabilirim.

  9. Merhabalar 2 kisiyiz, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyoruz, acil işe ihtiyacımız vardır, donuslerinizi bekliyoruz

  10. Merhaba Ankara Etimesgutayım grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum daha önce eksper bürosunda raporatör olarak çalıştım çocuğuma baktığım için şuan çalışamıyorum işe ihtiyacım var Benide işinize dahil ederseniz çok sevinirim beni seçtiğiniz zaman pişman olmayacaksınız ☺

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir