Evde para kazanmak, evde ek gelir elde etmek

Ek iş kategorisine 27 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 275 defa okundu

Evde para kazanmak hemen hemen her ailenin düşündüğü bir durumdur. Evde ekstradan boş kalan zamanları ek işlere yaparak ek gelir elde etmek isteyen onlarca kişiler vardır. Bu yazımızın amacı evde para kazanmak konusunu ele alarak nasıl evde para kazanılır ve ek gelir elde edilir onlara değinerek anlatmaya çalışacağım.

Bir çok sektör ve kategoride evde ek işler yapılabilir. Örnek olarak nikah şekeri paketleme işi ile sizde ek kazanç elde edebilir ve ek geliri yakalayabilirsiniz. Bu ek iş için hemen yukarıdaki arama kutusuna nikah şekeri yazıp aratamanız yeterlidir. Çıkan ilan başlığının içeriğine ulaşarak sizde bu ek iş ilanına başvuru göndererek evde para kazanmak için ilk adımı atmış sayılırsınız.

Bu sadece size verebileceğim bir örnekti, bir diğer örnek ise yine evde para kazanmak için etiket paketleme işi yapabilirsiniz. Bu ek iş içinde yine yukarıda bulunan arama kutucuğuna etiket yazıp aratarak çıkan ek iş ilanına sizde anında başvuru göndererek evde para kazanmak için ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Değerli takipçilerimiz ve ziyaretçilerimiz evde para kazanmak için yazdıklarım dikkate alınarak yapıldığında sabırlı da olunduğunda sizde ek iş alabilir ve ek iş veren firmalar ile tanışabilirsiniz. Yine yapacağınız ek işleri aşağıdaki hızlı başvuru kısmını doldurup göndererek evde para kazanmak için bir seviye atlamış olabilirsiniz.

Etiketler : , , , , , , ,

Hızlı Başvuru Gönder

4 Başvuru

 • hafizeCevapla

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönebirmsnz

  Mar 07, 2017 16:05
 • hafizeCevapla

  Bu işe ihtıyacm var lutfen bana doneblrmsnz

  Mar 07, 2017 16:04
 • MizginCevapla

  Üniversite mezunuyum ikinci üniversiteyi okuyorum açıktan atama beklediğim için başka işte çalışmak istemiyorum. En azından harçlığımı çıkarmak istiyorum Diyarbakır merkezde oturuyorum dönür yaparsanız sevinirim.

  Mar 03, 2017 18:03
 • ZEYNEP ERCANCevapla

  Ben konya selcuklu da ikamet etmekteyim evde 5 kişilik bir ekibimiz var boş zamanları degerlendirmek için evde iş yapmak istiyoruz.

  Şub 28, 2017 13:26