Evde parfüm kapağı montajlama işi

Evde ek iş arıyorsanız yeni eklenen bu ek iş ilanı size haftalık olarak güzel ek gelirler elde etmenize imkan tanıyabilir. Evde parfüm kapağı montajlama işi ile sizde haftalık olarak adetli yapımlarda 450 TL kazanç elde ederek ek gelire sahip olabilirsiniz.

Evde parfüm kapağı montajlama işi nasıl oluyor? Evlere ek iş gönderen firmalar Türkiye’nin her yerine ek işler gönderebiliyor. Bu ek işler sayesinde yapan kişiler ek kazanç elde edebiliyor. Genelde firmalar ödemeleri yarısını iş başlangıcında, yarısını da iş bitiminde ödüyor.

Evde parfüm kapağı montajlama işi son derece basit ve herkesin yapabileceği bir iştir. Boş şişe parfümlerin kapaklarını tek tek takıp kutulamasını yaparak paketliyorsunuz. Size bu ek işi gönderecek olan firma zaten bir örnekte sizlere sunabiliyor. Bu örneğe göre hızlıca işi tamamlamış olabiliyorsunuz.

Evde pafüm kapağı montajlama işi ile ilgileniyor ve bu ek işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu sayede evlere parfüm kapağı montajlama işi veren firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda lütfen güncel olarak kullandığınız mail adresinizi yazınız, firmalar genellik mail adreslerine dönüş yapabiliyor.

35 thoughts on “Evde parfüm kapağı montajlama işi

 1. Evde parfüm kapağı montaj lama işi arıyoruz ben eşim iki de çocuğum ek gelir olarak yapmayı düşünüyoruz.
  İyi çalışmalar dileriz.

 2. Paketleme ve montajlama islerinde tecrubem var. Karamanda yasiyorum. Ise ve paraya ihtiyacim var Insallah donersiniz iyi gunler

 3. konya/selçuklu merhaba biz 4 kişiyiz öğrenciyiz derslerin farklı saatlerinden dolayı part time çalışamıyoruz hepimiz daha önce birçok yerde çalıştık oldukça hızlıyız ürün teslimatını zamanında önce sizlere iletiriz bize dönerseniz çok seviniriz iyi günler.

 4. Merhaba, Kırklareli Lüleburgaz da oturuyorum öğrenciyim ve acil olarak işe ihtiyacım var geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 5. Işe çok ihtiyacım var. Hızlıca verilen işi bitirebilirim istanbul esenyurtta oturuyorum. Günüm boş geçiyor lütfen ulaşın

 6. Eşim asgari ücret çalışanı borcumuz olduğu için ihtiyacimiz var çocuğum olduğu için evde çalışmam gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim.

 7. Boluda yaşıyorum evde ekibim var. Düzenli teslimat olacağından şüphe duymayin. Dönerseniz seviniriz 🙂

 8. Daha öncedende evde tesbih püskülü yapımı evde boncuk işi gibi işler yaptım ve bu işe gerçekten ihtiyacım var istanbul kadıköy de öğrenciyim ve maddi olarak zorluklar yasamaktayim.yanımda benimle beraber 1 arkadaşım daha var ekip işi şeklinde yaparak işi daha kolay halledebiliriz.

 9. MERHABA İSTANBUL AVCILARDA OTURUYORUM BU İSE GERCEKTEN COK COK İHTİYACIM VAR EVDEYİM CALISMIYORUM İS BULAMIYORUM 3 KİSİLİK BİR AİLEYİZ HEPİMİZ YAPABİLİRİZ İSTENİLEN MİKTARDA VE İSTENİLEN GÜNDE TESLİM EDİLİR LÜTFEN EN EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜS YAPARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI BEKLİYORUM İYİ CALISMALAR

 10. Elimiz cok yatkIn ve hizlidir parfum kapagi paketleme isi istiyoruz ihtiyacimizda var erken geri donebilir misiniz
  Tesekkurler

  Istanbul avcilar

 11. Elimiz cok yatkIn ve hizlidir parfum kapagi paketleme isi istiyoruz ihtiyacimizda var erken geri donebilir misiniz
  Tesekkurler

 12. MERHABA İSTANBUL AVCILARDA OTURUYORUM BU İSE GERCEKTEN COK COK İHTİYACIM VAR EVDEYİM CALISMIYORUM İS BULAMIYORUM 3 KİSİLİK BİR AİLEYİZ HEPİMİZ YAPABİLİRİZ İSTENİLEN MİKTARDA VE İSTENİLEN GÜNDE TESLİM EDİLİR LÜTFEN EN EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜS YAPARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI GERÇEK UMUTLA BEKLİYORUM İYİ CALISMALAR

 13. ACİL YALVARIYORUM ARTIK LÜTFEN MERHABA İSTANBUL AVCILARDA OTURUYORUM BU İSE GERCEKTEN COK COK İHTİYACIM VAR EVDEYİM CALISMIYORUM İS BULAMIYORUM 3 KİSİLİK BİR AİLEYİZ HEPİMİZ YAPABİLİRİZ İSTENİLEN MİKTARDA VE İSTENİLEN GÜNDE TESLİM EDİLİR LÜTFEN EN EN KISA ZAMANDA GERİ DÖNÜS YAPARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI UMUTLA BEKLİYORUM İYİ CALISMALAR

 14. Merhaba ben dilara adana /seyhandan ulaşıyorum ev hanımıyım evde bolca vaktim oluyor ve bu işi yapmak istiyorum rica ediyorum en kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum .iyi gunler.

 15. Evde her turlu paketleme isi yapabilirim istanbul umraniyede oturuyorum bu isi istiyorum lutfen dönus yaparsaniz sevinirim

 16. İstanbulda yaşıyorum. Eve gelir sağlamak için evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Siparişlerinizi tam zamanında yetistirebelecegimin garantisini veriyorum ve bu ise gerçekten ihtiyacım var geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir