Evde süs şişesi paketleme işi veren firmaların telefonları

Kazanç getirisi oldukça iyi olan ve tatmin edici rakamları seyreden etkili ve güzel bir gelir kaynağı olacak ek iş ilanını sizlere tanıtmak istiyoruz. Evlere ek iş gönderen firmalar süs şişe paketleme işi ile ilgili de evlere ek işler göndermektedirler.

Evde ek gelir sağlayabileceğiniz, geçiminizi daha huzuru bir hale sokacak yardımcı ek işler muhakkak bulunuyor. Bu ek iş ilanı ufak süs şişeleri paketleme işi ile ilgili olup bu ek işi yapmak istiyorsanız bu ilan başlığı altından başvuru yapılabilecektir.

Evde süs şişesi paketleme işi veren firmaların telefonlarına ulaşım yapmak son derece zordur. Diğer ek işlerde olduğu gibi bu ek iş ilanında da eve ek iş gönderen firmalar telefon ve irtibat bilgilerine yazık ki paylaşmıyor. Bu ve buna benzer firmalar ek iş sitelerini takipte kalarak ilgili ilanlarının altına başvuru yapmış kişilere ulaşarak anlaşmaya yapma çalışmaktadırlar.

Evde süs şişesi paketleme işinden sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Evde süs şişesi paketleme işi ufak minik şiler bulunuyor firmanın sizden istediği bu şişelerin mantarlı kapaklarını kapatıp kolilerine dizmek oluyor. Bu ek iş için bir kolisi 50 lira olarak değerlendiriliyor. Bir kolisinde de 200 adet ufak şişe bulunuyor. Yani 200 adet ufak şişe paketleme işi için firma size 50 lira ödeme yapıyor.

Evde süs şişesi paketleme işi veren firmaların telefonları için sizde bu ek iş ilanı başlığı altında bulunan başvuru kısmını doldurup göndererek firmalar ile irtibatta kalabilir ek iş sahibi olabilirsiniz.

33 thoughts on “Evde süs şişesi paketleme işi veren firmaların telefonları

  1. Paketleme konusunda tecrubem ve yetenegim var Karamanda yasiyorum Ise ihtiyacim var Insallah donersiniz iyi gunler

  2. ÇANAKKALE BİGA DA OTURUYORUM.KOKULU TAŞ DOĞUM GÜNÜ KIYAFETİ BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ KAPI SÜSÜ NİŞAN TEPSİSİ NİŞAN BAVULU SÜSLEME KINA SEPETİ TESBİH SÜSLEME KADİFE KUTU KAPLAMA ÇALIŞMALARIM VAR BUNLARI DEGERLENDİRMEK İSTERİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM

  3. Ben bu işe çok ihtiyaç duyuyorum evlenicem yuva kurmak için işe ihtiyacım var harika bi ek gelir

  4. Bursa Nilüfer’e bağlı Yolçatı köyündeyiz kalabalık olarak bu işi yapmak istiyoruz evde yapılacak işler için bilgi bekliyorum

  5. Merhabalar ben Çanakkale Gelibolu’da ikamet ediyorum 20 yaşında üniversite öğrencisiyim hem kendime hem aileme ek gelir sağlamak istiyorum genelde evde olmam ve boş vaktimin olmasından dolayı bu boş vakitlerimi hem sıkılmadan ilgimi çeken hem de bana ek gelir getirecek işler yaparak geçirmek istiyorum.El becerilerim iyidir firmanın bana gönderdiği işleri büyük bir özen ve titizlikle yapabileceğimden emin olabilirsiniz 2 kişilik ekiple gönderdiğiniz ürünleri hızlı bir şekilde hazırlayabiliriz Teşekkürler

  6. Bu işe ihtiyacımız var ekibimde var bu işi yapabiliriz lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim KASTAMONU/TOSYA

  7. Kac.kez basvuru yaptım dıkkate alın lütfen süs ve süsleme işine asırı elimyatkın acilll işşş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir