Evde yün ip sarma işi haftalık 380 TL

Evde yapabileceğiniz bir ek iş ilanı daha sizlerleyiz. Evde ek gelir elde edebileceğiniz ve ek kazanç getirisi oldukça iyi olan harika bir ek iş ilanı. Evlere ek iş gönderen firmalar evlere yün ip sarma işi de göndermektedir. Bu ek iş ile sizde haftalık olarak güzel ek kazanç elde edebileceksiniz.

Oldukça dolgun ve yüksek kazanç olarak bilinen evde yün ip sarma işi ile haftalık ek gelir şansını sizde yakalayabilirsiniz. Sınırlı sayıda verilecek olan ek iş için elinizi çabuk tutmayı öneriyor hemen başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde yün ip sarma işi hakkında bilgi vermek itiyoruz. Bu ek işi veren firmalar ile anlaşma sağladığınızda firma sizlere sarılmamış top halinde yün ipleri ulaştırmaktadır. Bu yün ipleri saracağınız birde bombisi vardır. Firmanın sizden istediği bu ipleri bombilere sarmak olacaktır.

Yapacağınız yün ip sarma işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bu ek iş son zamanların oldukça popüleritesi yüksek olan bir daldır. Bu ek işi tercih edenler karşılıklı firmalarla birbirinden memnun kaldıkları sürece devam ederek devamlı ek gelir elde edebilirler.

Evde yün ip sarma işi ile ilgileniyor ve bu ek işten ek gelir elde etmek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz yeterlidir.

17 thoughts on “Evde yün ip sarma işi haftalık 380 TL

  1. Ne iş olursa yaparım ihtiyacım var lütfen bi dönüş yapın. Bu kaçıncı başvurum bi dönüş yapın artık lütfen.

  2. Merhaba,
    İstanbulda maltepede oturuyorum
    4 kişiyiz gerektiğinde sayımız dahada artabilir. Evde ek iş imkanı istiyorum. Dönerseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir