Evlere ek iş gönderilir

Ek iş kategorisine 5 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 4.556 defa okundu

Evlere ek iş gönderilir, evet Türkiye’nin her bölgesine bu ilan başlığı altından yapılan başvurular dikkate alınarak, evlere ek iş gönderilir. Pek çok sektörde ek işler mevcuttur, sizlere ulaşan firmalardan yapabileceğiniz ek işleri seçim yapmanızı öneririz.

Oldukça zorlaşan geçim sıkıntıları, her ailenin canını sıkabiliyor. Alınan asgari ücret aile içi kullanımda yetersiz kalabiliyor. Ev faturaları, mutfak ihtiyaçları, çocukların giderleri derken geriye kalan pek fazla para olmuyor. Bu durumda ek gelir elde etmek isteyen aileler, evlere ek iş gönderen firmalar ile irtibat halinde kalarak evlerine yapabilecekleri tarzda ek işler arıyor. Bizler evlere ek iş gönderilir başlığı altında açmış olduğumuz bu içerikte ek iş arayan kişilere ek iş veren firmalar ile kontak halinde kalabilmeleri açısından bu başlığı açma gereksinimi duyduk.

Burada yani evlere ek iş gönderilir başlığı altından dilediğiniz ve yapabileceğiniz ek işleri yazıp kendinizi ifade ederek sesinizi evlere ek iş gönderen firmalara duyurabilirsiniz. Sizlerinde takip ettiği üzere evlere ek iş gönderen firmalarda an be an sitemizi takip etmektedir. Evlere ek iş gönderen firmalar ile anlaşma sağladığınızda, firmalar sizlerden memnun kaldıkları sürece devamlı olarak sizlere ek işler göndererek sizlere ek gelir elde etme olanağı tanıyabilir. Sizlerde bu vesile ile onlara iş yaparak onların yükünü hafifletmiş olursunuz. Hangi ilde olursanız olun bu durum evlere ek iş gönderen firmaları etkilemiyor. Çünkü bu firmaların anlaşmış oldukları kargolar sayesinde her ile ek işler gönderebiliyorlar. Sizler işleri tamamladığınızda ise yine sizlere söylenen ve numarası verilen kargo firmasını ayağınıza çağırarak yapmış olduğunuz işleri size ek iş gönderen firmaya yollayabiliyorsunuz. Bu durumda firma size işleri göndermeden önce yapacağınız ek işin ücretini hesabınıza gönderebiliyor. Evlere ek iş gönderilir ilan başlıklı bu içerik sizlere ek iş bulmanız konusunda yardımcı olacağınız düşünüyorum.

Ek iş arayan değerli ziyaretçilerimiz eğer sizde kendinize uygun bir ek iş arıyorsanız bizleri takipte kalarak yayımlanan ek iş ilanlarına ilk başvuruyu siz göndererek bir adım önde olabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden ek iş arayan kişiler için oluşturulmuş olan evlere ek iş gönderilir başlıklı bu içeriğe de yapabileceğiniz ek işleri anlatan başvurunuzu aşağıda bulunan hızlı başvuru gönder kısmından gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler : , , , , , , ,

Hızlı Başvuru Gönder

13 Başvuru

 • Ceyda-ZeynepCevapla

  İzmir Karabaglar’da oturuyoruz. 2 ev hanimiyiz. Ek işe ihtiyacımız var. Elimiz hızlıdır.İşi öğrendikten sonra hızli ve zamaninda teslim ederiz. Kına Paketleme, corap katlama, kutu katlama, pasta süsü palmiye kurdan vb işler yapabiliriz. Geri dönüş yapilirsa seviniriz…

  Tem 08, 2017 17:34
 • NejlaCevapla

  Eve is almak istiyorum

  Tem 01, 2017 20:57
 • AleynaCevapla

  Edirnede oturuyorum ekip çalışmasıyla bu işi yapabiliriz

  Haz 23, 2017 00:57
 • Derya başCevapla

  Erzurum ek iş istyrm ister tek istet ekiple çalışa bilirim

  Haz 18, 2017 01:38
 • Esra altunCevapla

  Evde ek iş istiyorum

  Haz 11, 2017 01:31
 • Ayla kavalCevapla

  Bende eve ekiş istiyorum

  Haz 07, 2017 07:24
 • sultanCevapla

  Paketleme isi yaparim her turlu.

  Haz 01, 2017 21:14
 • TÜLAYCevapla

  ne olursa yaparim

  May 25, 2017 06:26
 • hüsnaCevapla

  ankarada oturuyorum evde hertürlü ek iş yaparım

  May 03, 2017 15:06
 • bünyaminCevapla

  merhaba 30 lu yaşlarda 10 kişi apartmanımızın altındaki boş dükkanda ek iş yapmak istiyoruz. izmir karşıyaka

  Nis 30, 2017 10:16
 • havva nurCevapla

  Mail edresim eşimindir bilgilirinize arz ederim talebimin değerlendirilmesini arz ederim saygılarımla

  Nis 06, 2017 18:24
 • SenemCevapla

  Her türlü işi yapabilirim

  Nis 06, 2017 15:26
 • Merve KeleşCevapla

  Bende iş almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz Kayseride yaşıyorum.

  Nis 06, 2017 13:28