Kravat iğnesi ambalajlama işi ile para kazanın

Kravat iğnesi ambalajlama işi ile para kazanın. Evet son zamanların nadir duyulan bir ek işi olması ile birlikte çoğu kravat iğnesi üretici firmalar evlere bu iğnelerin ambalajlanması için işler göndermektedir. Bu vesile ile firmaların istekleri doğrultusunda bu ek iş ilanını yayıma alarak sizler ile buluşturuyoruz.

Kravat iğnesi ambalajlama işinden bahsetmek gerekirse, kravat iğnesi üretici firmaları üretim sahalarında ambalajlama işlerini yetiştiremedikleri için evlere ek iş olarak bu kravat iğnelerini göndermekteler. İşin yapımı ise oldukça basit ve de kolaydır. Yapılan istatistiksel çalışmalarda bunun için yaklaşık 2 saatte 1000’e yakın kravat iğnesi paketlenmektedir. Bu sebeple bu ek işin haftalık getirisi çok fazla yüksek miktarda değildir.

Bu ilan başlığı altından tanışacağınız firmalar ile anlaşma sağladığınızda firmalar size paketler halinde kravat iğnelerini ve bunların yanında ambalaj yapılacak şeffaf poşetlerini ulaştırırlar. Firmaların sizden istediği ise bu iğneleri ambalajlarına koyarak paketlemesini yapmanız olacaktır.

Haftalık 350 TL kazanç elde edebileceğiniz ek iş ile sizde adet yapımını çoğaltarak kazanç durumunu yükseltme imkanına sahipsiniz. Evde kravat iğnesi ambalajlama işini yapmak istiyorsanız hemen aşağıya başvurunuzu bırakarak sesinizi sizde bu firmalara hızlıca duyurun.

33 thoughts on “Kravat iğnesi ambalajlama işi ile para kazanın

  1. Pendikte oturuyorum eşimle kravat iğnesi ambalajlama işini yapabilirim gerekirse ekipte ayarlayabilirim çok zor durumdayım 8 aydır sitelere yorum bırakıyorum olmuyor ALLAH RIZASI için bana ulaşın gerçekten çok ihtiyacım var

  2. Karamanda yasiyorum. Paketleme konusunda1 yillik deneyimim var. Ise ve paraya ihtiyacim var. Insallah donersiniz iyi gunler.

  3. Izmir de oturuyorum evde kravat iğnesi paketleme isi yapabilirim işe acil ihtiyacim var lütfen acil dönüş yapınız

  4. Erzurum’da yaşıyorum.evde beş kişiyiz ve sadece babam çalışıyor. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var.

  5. konya/selçuklu merhaba biz 4 kişiyiz öğrenciyiz derslerin farklı saatlerinden dolayı part time çalışamıyoruz hepimiz daha önce birçok yerde çalıştık oldukça hızlıyız ürün teslimatını zamanında önce sizlere iletiriz bize dönerseniz çok seviniriz iyi günler.

  6. Kimseye geri donmuyorsunuz kardeşim buradaki bütün ilanlarda yazım var bir kere bile aramadiniz yalandan dolandan kandırmayın milleti

  7. Pendikte oturuyorum eşimle kravat iğnesi ambalajı işini yapabilirim borçlarımdan dolayı çok sıkıntıdayım gerekirse grupta ayarlayabilirim çok zor durumdayım lütfen iş vererek yardımcı olunuz gerçekten çok zor durumdayım 5 aydır sitelere yorum bırakıyorum olmuyor ALLAH RIZASI için acil işe ihtiyacım var lütfen göz ardı etmeyin umut etmekten yoruldum olumlu olumsuz cevap verirmisiniz YALVARIYORUM çok çaresizim rica ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir