MAİL OKUYARAK PARA KAZANMAK

İnternet; yalnızca güncel olaylar, olgular, sorunlar, çözümler ile değil gelir getirici etkisi ile de hayatımızda büyük bir yer tutuyor. İnsanlar gelirlerini arttırmak için birçok ek gelir aracısı aramakta. Bunu kolaylaştıran internet birçok alanda gelir getirisi sağlamaktadır.

        Mail okuyarak da para kazanmak mümkündür. Bunun için yapılması gayet açık, sağlayıcı olan sitelerin gönderdiği reklam maillerine tıklayarak ya da videolarını izleyerek bakiyeyi arttırmak. Bu reklamları gönderen sağlayıcılar hem yaygınlaşmasını sağlamakta hem de teşvik amacı gütmektedir. Bunu sağlayan birkaç firma aşağıdaki gibidir.

MATRİXMAİLS.COM

2002’den bu yana internetten mail okuyarak para kazanmayı sağlayan bu sitenin Google sayfa puanı 4’tür. E-posta okuyarak para kazanabilirsiniz, aynı zamanda anket doldurma avantajı ile de ek gelir sağlayıcı bir başka yöntemi de barındırıyor.

PAİSALİVE.COM

Paisalive.com, en hızlı ödeme sağlayan sitelerdendir. Günlük gönderilen ücretli mailleri okuduğunuzda sistemden otomatik olarak hesabınıza para yatırır. Ayrıca teşvik ederek de kazanmak mümkün oluyor. 10 kişiye site önerildiği takdir de 10 Rs kazandırıyor.

CASH4OFFERS.COM

Ödüllendirme yöntemi de sunan bu site de mail okumak, anket doldurmak, teklif tamamlamak gibi aktiviteler bulunuyor.

SENDEARNİNGS.COM

Diğerlerine nazaran katı kuralları olan bir sitedir. Ancak bu kurallar size de disiplin ile davranılacağının göstergesidir. Google sayfa puanı 3’tür. 3 adımda kayıt gerçekleşir. Kayıt süreci ilk adımıdır. Şimdi katıl butonu ile gerçekleştirebilirsiniz. E-postanıza gönderilen bağlantıyı tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Son olarak mail okuyarak, anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

MONEYMAİL.İN

Google sayfa değeri 1 olan site, mail okuyarak ek gelir elde etmeyi destekliyor. E-postalara her gün gönderilen mailleri okuyarak vaktinizin 15 dakikasını harcayarak para kazanabilirsiniz.

       Mail okuyarak para kazanma sisteminde daha birçok site bulunur. İşleyişleri ufak farklarla ayrılmaktadır. Ancak ortak noktaları şudur ki; günlük 15 dakikanız ile ek gelir elde edebilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir