Mandal paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Evde mandal paketleme işi ile yüksek ek kazanç elde edebilirsiniz. Evlere ek iş gönderen sektörler arasında ilk ön sıralarda yerini alan mandal paketleme işi ile çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yapılması basit olsa da süre zarfından biraz zamanınızı alabiliyor. Fakat bu mandal paketleme işi veren firmalar ile çalışmaya başladığınızda ise devamlı olarak sezon boyu ek iş sahibi olabilirsiniz. Evde iş arıyor ve bulamıyorum diyorsanız bu ek iş ilanına başvuru göndermenizi öneriyor ve sizi evde mandal paketleme işi yapmanızı önererek yüksek ek gelirli ek işle tanışmanızı istiyoruz. Haftalık veya aylık olarak çalışabileceğiniz mandal paketleme işi veren firmalar ile güvenli ve bilinen firmalar ile çalışınca ödemelerinizi düzenli alabilir sizde evde iş veren firmalarla çalışma şekline uyum sağlayabilirsiniz.

Mandal paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Mandal paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Evde mandal paketleme işi ile yüksek kazançlar elde edebilir, geçim derdi sıkıntınıza son verebilirsiniz. Ek iş arıyorsanız bu ek iş ilanına başvuru yapmanızı öneriyor sizinde ek iş sahibi olmanızı istiyoruz. Bir çok kategori ve sektörde ek iş ilanları çıkmaktadır. Yeni oluşturulan ek iş ilanlarına da başvuru yapabilir sizde ek iş alma işlemine ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Aşağıda hızlı başvuru gönder kısmına Ad-Soyad-Mail Adresi ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız yapabilirim tarzındaki metni yazıp başvuru göndermeniz durumunda sesinizi sizde evlere ek iş veren firmalara duyurabilirsiniz. Mail adresinizi lütfen doğru yazınız. Geri dönüş mail adresinize yapılacaktır.

23 thoughts on “Mandal paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

  1. İSTANBUL Maltepe zümrütevler de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim Paketleme işi mandal cırt kelepçe çivi işleriniz paketlenir ilginiz için teşekkür ederim.

  2. 3 kiziz Bu tür paketleme islerine elimiz yatkindir ve teslimati kisa surede gerceklestire biliriz.. Ihtiyacimiz var yardimci olursaniz seviniriz…

  3. Ben 2 aydir calismiyorum onceden paketleme isinde calistim suanda işim yok.Konya Karatayda yasiyorum.Evde 5 kişiyiz lutfen bize yardim edin.

  4. Merhabalar,İstanbul avcılarda ikamet eden 2 bayan öğrenciyiz,evin kirası ve faturalar için evde paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen bize destek olun çok ihtiyacımız var

  5. Meraba. Paketleme isi mantikli. Evde otururken para kazanmak daha da mantikli. Genel olarak hangi paketlemeyi yapabilirim pek bir bilgi sahibi olamadim. Sartlariniz ve diger islemler nasil olucak konusulmasi gerek. Dönüş yaparsaniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir