Öğretmenlere ek iş ilanı öğretmen ek iş

Öğretmenlerin de boşta kalan zamanlarını değerlendirmesi adına sadece öğretmenlere ek iş gönderen firmalar bu ilan başlığı altından öğretmenler tarafından yapılan başvuruları değerlendirmelerine alarak irtibata geçeceklerdir. Eğer sizde öğretmenseniz ve boş kalan zamanınızı ek gelir elde ederek çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden sizlere aşağıda sıralanan ek işlerden kendinize uygun olanını seçip başvuru yapmanız önerilir.

Öğretmenlere ek iş gönderen firmalar şu şekilde;

  • Nikah şekeri paketleme işi
  • Düğme montajı işi
  • Tespih imamesi delme işi
  • Sabun paketleme işi

Yukarıda sunulan ek işler bu işleri veren firmalar tarafından bu ilan başlığı altında yapılan başvurular öğretmenlere ek iş olarak gönderilecektir. Türkiye’nin her bölgesine ek iş gönderimi mevcuttur. Haftalık ve aylık ödemeleri oldukça tatmin edici rakamlardan oluşmaktadır.

Eğer sizde öğretmenseniz ve ek iş arıyorsanız vakit kaybetmeden aşağıdaki başvuru kısmına yukarıda sayılan ek işlerden hangisini yapabileceğinizi belirterek başvuru göndermeniz yeterlidir. Yapacağınız başvurular değerlendirmeye alınıp, uygun görüldüğü taktirde sizlere dönüş yapılacaktır.

16 thoughts on “Öğretmenlere ek iş ilanı öğretmen ek iş

  1. Merhaba öğretmenim acilll evde her türlü paketleme işi yapabilirim bu konularda tecrübem bulunmaktadır.Ailemde eğitmci olan kardeşlerimle cok seri yapabiliriz.dönüş yaparsanız seviniriz .

  2. Anasınıfı ögretmeni olduğum icin her türlü paketleme işine yatkındır. Geri dönüsünüzü bekliyorum..

  3. Iyi aksamlar istikrama paylasiminizi gordum bende cam bardak mintaj isi istiyorum lutfen bu ise gercekten cok uhtiyacim var malatya merkezde yasiyorum donus yaparsaniz sevinirim

  4. Evde sabun paketleme işini titizlikle ve hızlı teslimat ile yapabilirim Ankara da yaşıyorum kargo ile de gönderim sağlayabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir