Parke ustası arayan firmalar

Bu ek iş ilanı parke ustası arayan firmalar için oluşturulmuş olup ilgili ek iş başvuruları bu ilan başlığı altından yapılacaktır. Eğer sizde parke ustasıysanız bu ek iş ilanı sizi ilgilendirebilir. Parke ustası arayan firmalar genellikle İnternet ortamında araştırmalar yaparak buldukları ustalar ile görüşme yapabiliyor.

Parke ustalarından yaptıkları işlerin referanslarını isteyebiliyor ve yaptıkları işleri görebilmek açısından fotoğraf ta isteyebiliyor. Eğer sizde bir paket ustası iseniz bu ilana hemen başvuru göndererek sizde kendinize uygun bir ek gelir elde edebileceğiniz ek iş bulabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı parke ustası arayan firmalar bu ilan başlığı altından yapılan başvuruları değerlendirmeye alabilir ve onlara geri dönüş yapabilirler.

Parke ustası arayan firmalar, genellikle işinde disiplin, hoşgörü, hızlı çalışma ve iş prensibine yatkın insanlar ile çalışmayı hedef alabiliyor. Bu gerekçe ile sizde bu prensiplere kendinizi uygun görüyorsanız hemen aşağıdaki başvuru kısmından başvuru göndererek sizde sesinizi parke ustası arayan firmalara duyurabilirsiniz.

parke ustası arayan firmalar

Parke ustası arayan firmalar ile iletişime geçmek ve sesinizi onlara duyurmak için hemen kendinizi ifade eden yazınız ile başvuru gönderebilirsiniz.

6 thoughts on “Parke ustası arayan firmalar

  1. Slm ben laminat parke masif ve lamine ustasıyım tercihim yurt dışında ihtiyac olursa sevinirim saygılarımla 1995 ten beri tecrübeliyim 0535 8955198

  2. Merhaba ben mustafa çok eski masif ve laminant ustasiyim özellikle inşaat ve proje işi arıyorum fiyatta anlasiriz

  3. Masif, lamine, Laminat, silim, cila, pvc zemin, decking, selfleving uygulama işleri yapılmakta
    05324380757
    Email ile ulaşabilirsiniz

  4. Hertürlü zemin kaplama işlerinizde
    Masif,decking,silim,cila,lamine,lambiri,boy parke,pvc,şap,laminat İşçiliği ekip olarak yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir