Pergel ve cetvel ambalajlama işi evde iş olarak yapılıyor

Ek iş kategorisine 17 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 593 defa okundu

pergel-ve-cetvel-ambalajlama-isi-evde-is-olarak-yapiliyorPergel ve cetvel ambalajlama işi ile evden yapacağınız paketleme işlerinde sektör dalına giren bir ek iş fırsatıdır. Evden çalışarak para kazanma kategorisine giren Pergel ve cetvel ambalajlama işini çok sevecek ve zevkli bir iş olarak yapabileceksiniz.

Ek gelir elde etmek istiyor ve evde iş yapmak istiyorsanız ek iş ilanlarını dikkate almalı ve bu tarz işlere başvuru yapmanız gerekmektedir. Geçim sıkıntısına düşmüş ve dar gelirli bir bütçeniz var ise size önerebileceğimiz sizinde bir ek iş sahibi olmanızdır.

Ek işiniz olduğunda evden çalışarak para kazanabilirsiniz. Boş vakit ve zamanlarınızı değerlendirerek nakite çevirebilir ve kullanabilirsiniz. Evde yapılabilecek Pergel ve cetvel ambalajlama işi hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Evlere Pergel ve cetvel ambalajlama işi veren firmalar son derece hasssasiyet ve tecrübe istemektedirler. Çünkü ambajlama işi oldukça profesyonel olmalıdır. Anlaşma sağladığınız firma sizlere araçları ile poşetler halinde ürünleri getirmektedirler. Bu ürünlerin yanında ise amlajlarını da sizlere sunmaktadırlar. Yapacağınız işlem bu ürünleri ambalajlamasını yapıp poşetlere koymak olacaktır.

Pergel ve cetvel ambalajlama işi ile ilgileniyor ve bu ek işi sizde evinizde yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmından kendinizi ifade edecek cümleler ile başvurmanızı öneriyoruz.

Etiketler : , ,

Hızlı Başvuru Gönder

5 Başvuru

 • AleynaCevapla

  Edirnede oturuyorum ekip çalışmasıyla bu işi yapabiliriz

  Haz 23, 2017 00:30
 • AycaCevapla

  Yalova merkez

  Ara 26, 2016 19:19
  • TugceCevapla

   Ayca hanim size is için dönüş yaptilarmi

   Oca 05, 2017 12:42
 • mehmetCevapla

  eşimle birlikte yapabileceğimiz uygun iş olanaklarını değerlendirebiliriz. ankara içi olursa daha iyi olur.

  Ara 02, 2016 16:39
 • figen gülbeşCevapla

  evde pergel cetvel paketleme işini istediğiniz vakitte teslim ederim.acil işe ihtiyacım var.ankaralıyım

  Eki 25, 2016 14:37