Evde bileklik yapımı işi veren firmalar

evde-bileklik-yapimi-isi-veren-firmalarEvde el beceriniz var ise bu yeteneğinizi paraya çevirebilmeniz mümkün. Evde yapılacak el işleri arasına giren bir ek iş ilanı ile sizlerleyiz. Evde bileklik yapımı işi ile sizde ekstra gelir kazanıp mevcut gelirinize ekstradan gelir katabileceksiniz. Nasıl mı? İşte ayrıntılar..

Birçok firma evlere iş göndermektedir. Bunların içinde olarak gösterilen bir tanesi vardır ki yaz ayları aşırı bir şekilde tercih edilen aksesuarlar ketegorisine giren bilek işidir. Firmalar işyerlerinde yaptıkları Evde bileklik yapımı işi ile ilgili iş yetiştirememekle birlikte evlere bu bilekliklerin paketleme işlerini gönderebiliyor.

Evde bileklik yapımı

Evde bileklik yapımı işi ile ilgili çok fazla teknik bilgi bilmenize gerek yok. Bir kaç pratik yaptıktan hemen sonra sizde elinizi otomatiğe alıştırarak birden fazla bileklikleri yapıp anlaşma sağladığınız adetlere göre hazırladıktan sonra, anlaşmış olduğunuz firmadan ödeme alabiliyorsunuz.

Evde bileklik yapımı işi deri ipten ve bir adet boncuktan oluşmaktadır. Sizin yapacağınız işlem deri ipi bileklik hızasına kadar getirip size örnek verilen bağlama şeklindeki gibi bağlamasını yapıp boncuğunu takacaksınız.

Evde bileklik yapımı işi veren firmalar

Yapacağınız işlem sadece bu kadar. Evde bileklik yapımı işini sizde yapmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden bu iş ilanının altına başvurunuzu göndererek Evde bileklik yapımı işi veren firmaların sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

5 thoughts on “Evde bileklik yapımı işi veren firmalar

  1. adanada ikamet ediyorum evde iki kişiyiz oldukça hızlı ve bu tür işlere el yatkınlığımız vardır işe ihtiyaç duymakla birlikte başvurumu değerlendirmenizi rica ederim

  2. Merhabalar Kayseri ildem de 3 bayanız . Disiplinli ve düzenli çalışırız. Ürünlerde bir aksama olmaz sorunsuz ve zamanında teslimi yapılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir