Evde bileklik yapımı işi veren firmalar

Evlere iş veren firmalar kategorisine 18 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 732 defa okundu

evde-bileklik-yapimi-isi-veren-firmalarEvde el beceriniz var ise bu yeteneğinizi paraya çevirebilmeniz mümkün. Evde yapılacak el işleri arasına giren bir ek iş ilanı ile sizlerleyiz. Evde bileklik yapımı işi ile sizde ekstra gelir kazanıp mevcut gelirinize ekstradan gelir katabileceksiniz. Nasıl mı? İşte ayrıntılar..

Birçok firma evlere iş göndermektedir. Bunların içinde olarak gösterilen bir tanesi vardır ki yaz ayları aşırı bir şekilde tercih edilen aksesuarlar ketegorisine giren bilek işidir. Firmalar işyerlerinde yaptıkları Evde bileklik yapımı işi ile ilgili iş yetiştirememekle birlikte evlere bu bilekliklerin paketleme işlerini gönderebiliyor.

Evde bileklik yapımı

Evde bileklik yapımı işi ile ilgili çok fazla teknik bilgi bilmenize gerek yok. Bir kaç pratik yaptıktan hemen sonra sizde elinizi otomatiğe alıştırarak birden fazla bileklikleri yapıp anlaşma sağladığınız adetlere göre hazırladıktan sonra, anlaşmış olduğunuz firmadan ödeme alabiliyorsunuz.

Evde bileklik yapımı işi deri ipten ve bir adet boncuktan oluşmaktadır. Sizin yapacağınız işlem deri ipi bileklik hızasına kadar getirip size örnek verilen bağlama şeklindeki gibi bağlamasını yapıp boncuğunu takacaksınız.

Evde bileklik yapımı işi veren firmalar

Yapacağınız işlem sadece bu kadar. Evde bileklik yapımı işini sizde yapmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden bu iş ilanının altına başvurunuzu göndererek Evde bileklik yapımı işi veren firmaların sizi görmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler : , , ,

Hızlı Başvuru Gönder

5 Başvuru

 • HacerCevapla

  Tekirdağ da ikamet ediyorum elim yatkındır haber bekliyorum

  May 05, 2017 12:37
 • Nur DenizhanCevapla

  adanada ikamet ediyorum evde iki kişiyiz oldukça hızlı ve bu tür işlere el yatkınlığımız vardır işe ihtiyaç duymakla birlikte başvurumu değerlendirmenizi rica ederim

  Nis 25, 2017 11:43
 • deryaCevapla

  Evde is yapmak istiyom

  Nis 20, 2017 20:01
 • Dilan Songül ÖzdemirCevapla

  Merhabalar Kayseri ildem de 3 bayanız . Disiplinli ve düzenli çalışırız. Ürünlerde bir aksama olmaz sorunsuz ve zamanında teslimi yapılır.

  Şub 14, 2017 11:07
 • AycaCevapla

  Yalova merkez

  Ara 26, 2016 19:17