Evde Galoş Paketleme İşi ile Nasıl Para Kazanılır?

İnternetin gelişmesi ve günümüzdeki konumuna ulaşması ile gelen yeniliklerden biri de internet üzerinden para kazanma olarak adlandırılan serbest çalışma biçimi. İnternet üzerinden para kazanmak için birçok yol var. Blog yazarlığı, anket doldurma, browser oyunlarını oynayarak kazanma, fotoğrafçılık, makale yazarlığı ve kazanç ortaklığı ile internetten para kazanmak mümkün. Son zamanlarda ortaya çıkan bazı iş fırsatları ise dijital ortamda çalışmanın dışında, işçilik ve el emeği gerektiriyor. Açık tütünden sigara sarmak ve galoş paketlemek bu türde işlere örnek gösterilebilir. Galoş paketleyerek para kazanma işi, çeşitli firmalar tarafından sipariş alan kişilere veriliyor. Çok miktarda galoşun, istenen sürede 10’luk, 20’lik, 50’lik yada 100’lük olarak paketlenip işverene teslim edilmesi ile gerçekleşiyor. Galoş hijyenik bir ürün ve hastaneler başta olmak üzere, çocuk yuvaları, okullar, poliklinik ve kliniklerde hijyen amacıyla kullanılan temel bir ürün. Kimi zaman tercihen evlerde dahi kullanımı olan bir ürün.

Ek Gelir İmkanı

Evde galoş paketleme işi ile nasıl para kazanılır sorusu akla geldiğinde, öncelikle atılması gereken ilk adım, internet üzerinden konu ile ilgili araştırma yapmaktır. Basit bir araştırma sonrasında, galoş paketleme işi yaptıran firma yada aracı kurumlara ulaşmak mümkündür. Aloş tek kullanımlık bir ürün olduğundan tüketimi ve üretimi oldukça fazla bir üründür. Galoş paketleme işini doğru biçimde yapmak ve ek gelir kazanmak isteyen kişiler için bu işten hatırı sayılır meblağlar kazanmak mümkündür. Her işte olduğu gibi galoş paketleme işinde de bazı hususlar vardır.

Alınan siparişler zamanında teslim edilmelidir.

Ne kadar miktar paketlenebilecekse o kadar sipariş edilmelidir.

Sipariş teslimi sonrası ödeme yolları belirlenmelidir.

Karşılıklı iş ahlakı önemlidir.

 

23 thoughts on “Evde Galoş Paketleme İşi ile Nasıl Para Kazanılır?

  1. izmirde yaşıyorum üniversite için para biriktirmem lazım yardımcı olursanız pişman olmazsınız emin olun

  2. 3 universite bitirmis bir ev hanimiyim boncuk galos ve benzeri paketleme islerini rahatlikla yapabilirim kayseri melikgazi ilcesinde oturuyorum ilginize simdiden tsk

  3. Mesajımı okuyacağınızı düşünüyorum ama eğer ki okursanı galoş paketleme işi bende yapmak isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir