EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Evde kibrit paketleme işi de diğer evde yapılan işler arasında tercih edilen işlerin başlarında gelmektedir. Evde oturduğu yerden para kazanma dönemi git gide yayılmaktadır. Öğrenciler, emekliler veya ev hanımları evde boş zamanlarını bu tür işler yaparak para kazanma için kullanmaktadırlar. Evde yapılan işler sayesinde hem kendi işinizin patronluğunu yapıyorsunuz hem de evde oturduğunuz yerde kazanç sağlamanın tadına varıyorsunuz. Bu makalemizde evde kibrit paketleme işinden bahsedeceğim. Kibrit firmaları daha çok müşteriye ulaştırmak üzere üretmek istediği kibritleri kendi işlerinde çalıştırmak üzere kişiler aramaktadırlar. Bu sayede iki tarafta kazançlı çıkmaktadır. Evde kibrit paketleyerek para kazanan kişiler ile kibrit paketleme işini evlere veren firmalar sürümden oldukça fazla kazanç sağlamaktadırlar.

Kibrit paketleme işini yerine getiren kişiler, kibritleri almış oldukları firmalara paketledikleri kadar para karşılığında satıyorlar. Paketlenmiş kibritleri alan firmalarda bakkallarda, marketlerde veya alışveriş merkezlerine satmak üzere satışa çıkarıyorlar. Bu işi yapmak isteyen kişiler, firmaların iş ilanlarına karşılık form doldurup başvuru yapmaldıırlar. Sonrasında başvurusu kabul edilen kişilere dönüş yapılmaktadır. İşe kabul edilen kişilerin adresini verdiklere evlerine kibritler ve boş kutular gönderilmektedir. Bu gönderilen boş kutuların içerisine kibrit çöplerini 50’li olacak şekilde dizmeleri gerekmektedir. Dizme işlemi bittikten sonra da paketi kapatarak satışa hazır hale getirmeleri bu iş için istenilen koşulların sağlanmış olması anlamına gelmektedir. Paketleme işine tek kişi olarak başvuru yapmak mantıksız gelmektedir. Çünkü kutu başı 5 kuruş verildiğini hesaplarsak kazanılacak kazanç da oldukça düşük olacaktır. Ama 2 veya daha fazla kişi le birlikte yapıldığında daha fazla paketleme işi yapılacağından kazanç da ona paralel olarak artış gösterecektir. Bu sayede evde oturarak para kazanmak da ek gelir kaynağı olduğundan bu işe talep de fazla olmaktadır.

 

2 thoughts on “EVDE KİBRİT PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

  1. Evde ek iş arıyorum kibrit paket yapabilirim beni ararsanız sevinirim ıstanbul eyüp te oturuyorum t.l.f 0542 578 94 47

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir