Evde Kulak Çubuğu İşi Nasıl Yapılır? İşveren Firmalar Nelerdir?

Evlere iş veren firmalar kategorisine 5 Aralık, 2017 tarihinde eklendi, 670 defa okundu

Evinizin konforunda yorucu olmayan ve oldukça keyifli olan evde kulak çubuğu işi sayesinde evinizin birçok masraflarını kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Birçok ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve günlük olarak bolca boş vakti bulunan bireyler tarafından icra edilen evde kulak çubuğu paketleme işi sayesinde her ay düzenli ek gelire sahip olabilirsiniz. Kolay olması sayesinde deneyim gerektirmeyen evde kulak çubuğu paketleme işi sayesinde ayrıca evinizin konforunda yakın komşularınızdan veya arkadaşlarınızdan oluşan çalışma ekibinizi de kurabilir ve bu sayede aylık olarak daha yüksek miktarda ek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere, antlaşma sağladığınız firmalar tarafından ev adresinize açık şekilde gönderilen kulak çubuklarını boş paketlere düzenli bir şekilde yerleştirme işi olan evde kulak çubuğu paketleme işinde günlük olarak birkaç saat düzenli bir şekilde çalıştığınız takdirde aylık olarak minimum 500 tl oranında ek kazanç sağlayabilirsiniz. Bu kazançlı ek işi özellikle ekip kurarak icra etmeniz durumunda aylık olarak minimum 1000 tl ila 1500 tl arası ek kazanç elde edebileceğinizi de belirtmekte fayda görüyoruz.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Birçok firmalar tarafından sunulan evde kulak çubuğu paketleme işini yapmaya karar verdiğinizde internet dünyasına giriş yaparak, burada yer alan ek iş ilanları siteleri üzerinden evde kulak çubuğu paketleme iş ilanlarına bakabilir ve ilgili firmalar ile online olarak iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamadan itibaren antlaşma sağladığınız firma veya firmalara ev adresinizi de göndererek, evde kulak çubuğu paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz. En kazançlı ek işler listesinde yer alan evde kulak çubuğu paketleme işini denemenizi tavsiye ederiz.

Hızlı Başvuru Gönder

8 Başvuru

 • MehtapCevapla

  Evde paketleme işi yapmak idtiyorum.İzmit te yaşıyorum

  Ara 13, 2017 12:31
 • SeldaCevapla

  Merhaba ankarada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum evde esime maddi destek olmak istiyorum kiramizi odeyemeyecek durumlara geldik yardimci olmanizi cok istiyorum ilginize tsk ederim…

  Ara 11, 2017 22:38
 • NesrinCevapla

  Manisa Turgutlu ilçesindeyim. Evde kulak çubuğu paketleme işini yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız

  Ara 10, 2017 23:57
 • Özge Altun KaraCevapla

  Kulak cubugu paketlemek istiyorum.Ozmir de oturuyorum.

  Ara 09, 2017 11:40
 • Ahmet ŞahbazCevapla

  Kulak çubugu paketleme işini yapmak istiyorum izmirde oturuyorum nasıl alablirim bu işi yada başka bir ek iş de olur

  Ara 08, 2017 22:37
 • Duygu civelekCevapla

  Ek iş olarak kurdan paketleme işi istiyoruz

  Ara 05, 2017 22:57
 • EmineCevapla

  Bana dönüş yapabilir misiniz işe ihtiyacm var

  Ara 05, 2017 21:11
 • DursunCevapla

  Evlere dikim isi ariyorum 1overlok1 recme 1duz makinam var.esimle birlikte ek is yspmak istiyoruz 05469009352

  Ara 05, 2017 19:51