Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır, Hangi Firmalara Başvuru Yapılır?

Günlük olarak bolca boş vaktiniz bulunduğu takdirde, evde kutu katlama işi yapabilir ve bu sayede günlük olarak yüksek miktarda ek kazanç elde edebilirsiniz. Son dönemlerde birçok bireyler tarafından tercih edilen evde kutu katlama işi sayesinde evinizin tüm masraflarını kolayca giderebilirsiniz. Birçok ek işlere göre oldukça basit ve ayrıca eğlenceli bir ek iş olan evde kutu katlama işinin harika özelliklerinden biri de kolay bir ek iş olması nedeniyle herhangi bir deneyim gerektirmemesidir. Bu sayede evde kutu katlama işi yaparken zorlanmayacak ve bu harika zevkli ek iş keyifle icra edebileceksiniz.

Evde Kutu Katlama İşi Nedir?

  • İlgili firmalar tarafından sunulan evde kutu katlama işi, firmaların belirtmiş olduğunuz ikametgah adresinize günlük veya haftalık olarak katlamanız için kutu teslimatı yapmasıdır. Örneğin, internet üzerinden antlaşma sağladığınız ilgili firmalar ile belirli bir ücret karşılığında kutu siparişi alarak firma tarafından belirtilen süreçler diliminde teslimat yapıyorsunuz ve bunun karşılığında ise, tercihinize göre kazancınızı günlük veya haftalık periyotlarda alabiliyorsunuz.

Evde Kutu Katlama İşi Kimler Yapabilir?

  • Evde kutu katlama işi başta ev hanımları ve emekli bireyler olmak üzere dileyen herkes tarafından icra edilebilir. Dolaysıyla bu harika ek işin yapılabilmesi açısından ilgili firmalar tarafından ek koşullar sunulmuyor.

Evde Kutu Katlama İşi Ne Kadar Kazanç Sağlayabilir?

  • Bu harika ek iş olan Evde kutu katlama işi özellikle günlük olarak devamlı bir biçimde icra edilmesi durumunda ciddi anlamda ek kazançlar sunabiliyor. Bu harika ek işten günlük olarak en az 20 tl ila 30 tl arası ek kazançlar elde edebilmeniz söz konusu olabiliyor. Bu durumda aylık olarak ise ortalama olarak 600 tl ila 900 tl arası ek kazançlar kazanabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi İle Çalışma Ekibinizi Kurabilirsiniz

  • Bu harika ek işi yapmaya başladıktan bir müddet sonrasında dilerseniz çalışma ekibinizi de oluşturabilir ve bu sayede günlük olarak çok daha yüksek oranda ek kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz evde kutu katlama işinde ev dışında çalışma atölyenizi de kurabilir ve bu sayede çok daha geniş potansiyelli müşteri ağına ulaşabilirsiniz.

Evde Kutu Katlama İşi İçin Hangi Firmalara Başvuru Yapılabilir?

  • Evde kutu katlama işi için özellikle internet dünyasında evde kutu katlama iş ilanları sunan firmalara başvuru yapılmalıdır. Bu harika ek iş hakkında örneğin, gömlek ve kundura üretim firmaları yoğun olarak ilanlar verebiliyor. Ayrıca birçok tekstil firmaları da evde kutu katlama iş ilanları verebiliyor. Bu bakımdan bu harika ek işin yapılabilmesi açısından bu gibi firmalara başvuru yapılabilir. Bu firmalara internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca dilerseniz şahsen olarak da başvuruda bulunabilirsiniz.

4 thoughts on “Evde Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır, Hangi Firmalara Başvuru Yapılır?

  1. Böyle bir işe acil intiyacım var . Laptop katlama, eşarp katlama, karton katlama, vide sıkma vb. İşlerin hepsini yapabilim. Grup isterseniz 3 kişi olabiliriz. Lütfen geri dönüş yapın saygılarımla..

  2. Evde yapılabilen tüm işlere talibim. İlk dönüş yapan firmayla devam edicem. Elemana ihtiyacı olanın işine talibim. Saygılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir