Evde mandal montaj işi veren firmalar

Evlere ek iş veren firmalar yoğun kış şartlarında da çalışmalarını harıl harıl sürdürmeye devam etmektedirler. Sitemize eklenen son ek iş ilanı olarak sizlerleyiz. Mandal montajı işi ile sizde güzel ek gelirler elde edecek ve gelirinize ek kazanç katabileceksiniz.

Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ek iş ilanı sizin için bir ek gelir kaynağı olabilir. Paketleme işleri arasında görünen ve güzel ek kazanç elde etmenize imkan tanıyan mükemmel ötesi bir ek iş ilanı diyebiliriz. Mandal montajı işi ile ilgili sizlere biraz bilgi vermek istiyorum.

Evde mandal montajı işi ile ilgilenmek için evvela sizlere mandal montajı işi veren bir firmanın ulaşması ve anlaşmaya gidebilmeniz için sizinle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu durumlar olduktan hemen sonra Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargoyla veya yakın bölgelere servis araçları ile ürünleri sizlerin evinize kadar getirmektedirler.

Mandalları sizlere ulaştıran firmalar bu mandalların tellerinin takılmasının montajını yapacak ek iş arayan kişileri aramaktadırlar. Sizler bu montajlama işini size verilen örnekteki gibi yapıp paketlemesine koyuyorsunuz. Yapacağınız 500 adet mandal montajı işi için firma size 40 TL ödeme yapıyor. Eğer sizde mandal montajı işi ile ilgileniyor ve bu ek işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup gönderebilirsiniz. Sesinizi mandal montajı işi veren firmalara duyurabilirsiniz.

13 thoughts on “Evde mandal montaj işi veren firmalar

  1. Evde mandal montajlama işine katılmak istiyorum. 7 kişilik bir ekibim var tarafıma ulaşmanızı rica ederim.saygilarimla.

  2. Merhabalar hayirli gunler ben evlere versiginiz is icin basvurucaktim yeni evlendim gunduzleri hukuk burosunda calisuyorum aksamlari ve hafta sonlari bosum eger uygun gorurseniz isinizi aksatmadan yapabilirim

  3. Istanbul tuzla da oturuyorum el becerim var iki kişilik bi ekibiz zamanında teslim ederiz geri dönüş yaparsanız seviniriz

  4. Mandal işine talibim 4 kişilik ekibim ile yapabilirim istanbul Ümraniye ihlamurkuyudayim evde yapılacak başka islere de talibim daha önce yapmış ligimiz var .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir