Evde Tişört Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde tam zamanlı bir işte çalışmanın şartlarının giderek zorlaşması ile birlikte kişiler yavaş yavaş evde yapabilecekleri evlere yönelmektedir. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, tam zamanlı bir işte çalışmak istemeyen kişiler ya da tam zamanlı bir işi bulunan ancak ek gelir elde etmek isteyen kişilerin rahatlıkla yapabileceği işlerden bir tanesi evde tişört paketleme işidir.

Evde tişört paketleme işinin yapılması için mutlaka bir firma ile iletişime geçilmesi ve bu firmadan iş alınması gerekmektedir. Tekstil sektörünün giderek büyümesi ile beraber firmalar bazı işlerinin yapılması için artık dışarıya iş vermektedir. Verilen bu işlerden biri olan tişört paketleme işinin yapılması için öncelikle firma ile iletişime geçilir ve paketlemek üzere tişörtler teslim alınır. Daha sonra ise son teslim tarihine kadar firmanın istediği şekilde paketlenen tişörtler firmaya götürülür ve iş teslim edilmiş olur.

Evde tişört paketleme işi parça başına ücret alınan bir iştir ve ne kadar çok paketleme yapılırsa alınacak ücret de o oranda artış gösterecektir. Bu işin yapılması için tek bir kişi çalışabileceği gibi ufak bir ekip kurularak işin hacmi büyütülebilir. Özellikle ekibin kurulmasından sonra iş alınacak firma ile iletişime geçilip düzenli iş almak adına bir anlaşmaya varmak, işin devamlılığını sağlayacaktır.

Evde tişört paketleme işi yaparak kazanılacak ücret neredeyse asgari ücret kadar olabileceği gibi aynı zamanda asgari ücretin çok üzerinde de olabilmektedir. Düzenli bir çalışma ile günde 120 tane kadar paketleme yapılabilir. Ayda ise 3.600 adet paketleme yapılmış olur ve bu sayede aşağı yukarı 1.750 TL kadar kazanç elde edilebilir. Kurulacak ekip ile bu iş daha da yüksek kazançlar elde edilecek boyutlara gelecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir