Şapka püskülü dikme işi ile para kazan

Evlere iş veren firmalar kategorisine 2 Mayıs, 2017 tarihinde eklendi, 164 defa okundu

Şapka püskülü dikme işi ile para kazanmanız ve ek gelir elde etmeniz mümkün. Şapka firmalarının evlere ek iş olarak gönderdikleri, şapka püskülü dikme işi çoğunluklu olarak bayanların ilgi alanı olabiliyor. Çünkü dikim işlerinde bayanlar daha çok elleri yatkın oldukları için bu işlerin çoğunluğunu bayanlar alabiliyor.

Fakat bu ek işi gönderen firma bay ve bayan fark etmiyor. Önemli olan verilen bu işi tam anlamı ile sorunsuz bir şekilde teslim etmektir. Evlere şapka püskülü dikme işi veren firmalar sizlere gönderdiği örnek püskülü dikilmiş şapkanın aynısının yapılmasını sizden istemektedir.

Örnekte gördüğün dikimin aynısını yaparak adetli bazda yapıldığında oldukça güzel ek gelir elde ederek para kazanmanız mümkün olabilir. Her zaman güncel ek iş ilanlarını kullanıcıları ile buluşturan altyapımız sayesinde binlerce ek iş arayan kişi bu platformdan ek iş veren firmalar ile tanışarak ek iş sahibi olmuştur.

Sizde evde şapka püskülü dikme işi ile ilgileniyorsanız ve ek gelir elde ederek para kazanmak istiyorsanız ücretsiz olarak aşağıdaki başvuru alanına başvuru bırakmanızda fayda var.

Etiketler : , , , ,

Hızlı Başvuru Gönder

6 Başvuru

 • betülCevapla

  ankarada yaşıyorum el işlerine elim yatkındır

  May 19, 2017 14:59
 • CananCevapla

  Şapka işine talibim

  May 17, 2017 15:57
 • seherCevapla

  Şapka puskulu dikebilirim konyada oturuyorum

  May 10, 2017 12:16
 • AcelyaCevapla

  Sapka isini istiyorumm .izmir.

  May 05, 2017 23:58
 • BaharCevapla

  Merhaba bahar baskin istabul eyup ekibimde var donus yaparsaniz sevinirim

  May 05, 2017 12:12
 • hüsnaCevapla

  ANKARADA OTURUYORUM HERTÜRLÜ EK İŞ YAPABİLİRİM EL BECERİM ÇOK YÜKSEKTİR

  May 03, 2017 14:56