Anket doldur para kazan tuzağına kapılmayın

Bu makaleyi, pek çok, birden fazla sitede görmüş olduğum anket doldur para kazan konulu yazılar yazan ve hala bu saçma yazıları bir gelir kapısı olduğunu üstüne basa basa iddia eden kişilere hitaben yazmış olduğumu hatırlatmak isterim. Bu hususta ne kimse darılsın nede kimse kızsın. İnsanların duygularıyla oynamak ve onları kandırmaktan artık vazgeçin diyorum.

Hemen hemen her gün binlerce insan anket doldurarak para kazanma tuzağına düşebiliyor. Aslına bakarsanız bu gidişatta affiliate marketing yapanların da payı oldukça büyük rol alıyor diyebilirim. Burada bu konuyu tartışma amacında asla da değilim. Hala insanlar anket doldurarak para kazanılacağını düşünmektedir ve arayış içeride olan çok insan da bulunuyor. Anket doldurarak para kazanma işine girmeden önce bu yazdığım yazımı mutlaka okuyun ve sizde fikirlerinizi paylaşın, sunun.

Anket doldurarak para kazanamazsınız. Neden mi?…

Yabancı anket siteleri ülkemizde ki insanlara doldurmaları üzere anket asla göndermezler (gönderseler tamamen bu durum saçma olurdu.)
Bazıları başta 2-3 anket gönderirler sonra da keserler ve sizler belirtilmiş olan limite ulaşamadığınız için paranızı da alamazsınız.
35$-85$ arasında anket falan da göndermiyorlar (bu şahıslar geri zekalı mı az uyanık olun arkadaşlar lütfen neden böyle bir şey yapsınlar ki) taş çatlasa 7$’lık anket gönderirler oda çok nadir..
Sizlere anket doldurarak ulaşılması imkansız çok büyük meblağlarda paralar kazanacağınızı vaat edebilirler. Tamamen YALAN Tamamen DOLAN)
Her geçen gün anket doldurarak para kazanacağınızı vaat eden bir çok e-kitap, ve pdf ler çıkmaktadır. İnternet’ten anket doldurarak yüksek miktarlarda para kazanabileceğinizi, bu işi de yapmak için gerekli olan bilgileri bizlere vereceklerini, bu bilgilere de ayrıntılı bir şekilde sattıkları eğitim setlerinde yer aldığını söyler dururlar.

Pek kıymetli ziyaretçilerimiz, özde anket doldurarak para kazanacağınızı vaat etmekte olan bu kitapların hemen hemen hepsi birbirinin kopyasıdır. Amaçları sadece para kazanmak olan umut tacirlerinin bir dolandırıcılık yöntemi olduğunu ifade edeyim. Anket doldurarak İnternet’ten yüksek miktarlarda para kazanmanız doğru değildir, böyle bir durum yok. İnternet’ten para tabi ki kazanabilirsin fakat bu durum anket doldurarak olmuyor.

Şu anki günümüzde asla bu kitaplara inanıp bu para tuzaklarına düşmeyin ve satın almayın. Kitabı alacaksınız ve asla para kazanamayacaksınız. Sizde bu tuzağa düşenlerden sakın ha olmayın. Emeklerinizi,paranızı ve zamanınızı bunlara kaptırarak boş vakit geçirmeyin..

Dip Not: Bu makalemi tecrübelerime dayanarak, uzun araştırmalarımı göz önünde de bulundurarak sizlerle paylaşmış oldum.İnanıp inanmamak size kalmış bir durumdur. Bildiklerimi ve bu tuzağa düşmemeniz gerektiğinden sizlere bahsettim. Bu konuda da artık içim çok rahat..

Makalemin sonlarına doğru tekrar hatırlatmak isterim ki ve üstüne basa basa söylüyorum anket doldurarak yüksek meblağlarda para KAZANMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR. Sözde anket doldurarak para kazanacağınızı anlatan e-kitaplara asla ve kesinlikle itibar dahi etmeyiniz. Kalın Sağlıcakla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir