Anketle para kazanma, para kazandıran anketler

Anketle para kazanma hakkında detaylı bilgi sunan içeriğe hoş geldiniz. Bu içerikte anketle para kazanma gibi durumları öğrenerek sizde bilgi sahibi olabilir kafanızdaki bu konuya detay getirebilirsiniz.  Anket doldurarak büyük dev markalarla etkileşimde bulunarak para kazanabilirsiniz.

Oldukça saygın olarak bilinen anket şirketlerine kayıt olabilirsiniz. Çok hızlı, kolay ve %100 ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır.

Anketler düzenli bir şekilde e-mail olarak elinize ulaşmaktadır..

Doldurmuş olduğunuz anketler için nakit para, hediye çekleri veya daha birçok farklı ödüller anında kazanabilirsiniz.

Sizlere tavsiye edilen anket siteleri sizden asla ödeme talep etmemektedir. Şunu bilmeniz gerekir ki, burada ödül kazanan yalnızca sizsiniz, onlar değildir.

Güncel anket şirketleri sizi uygun olan anketlerle tanıştırmak için hakkınızda biraz bilgi istemektedir. Sizden istenilen tüm ayrıntıları eksiksiz doldurmanız burada oldukça önemli. Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz eksiksiz olarak doldurmalısınız.

Üye olmuş olduğunuz her anket şirketi için kayıt başvurunuzu mail adresinizden güvenlik için onaylamılısınız. Böylece kayıt sürecini sizin için tamamlamış olur.

Aşağıda sizlere sunulan firmalar hemen yeni üyeler bulmak istiyor.

Tavsiyeye sunulanlar, Tüm şirketlere güncel bilgileriniz ile üye olabilirsiniz. Böylelikle daha fazla anket doldurma ve daha fazla ödül kazanma şansınız sizinde olabilir.

Anket sitelerine üye kayıt esnasında sizden ikamet ettiğiniz semtin posta kodu isteniyor. Bu posta kodunu bilmiyorsanız öğrenebileceğiniz adres, http://postakodu.ptt.gov.tr linkinden görebilirsiniz.

Anketle para kazanma, anket doldurarak para kazandıran siteler ise şu şekilde;

1- Fikir Pazarı TR / üye olabilirsiniz.

2- GFK TR / üye olabilirsiniz.

3- Myiyo TR / kayıt olabilirsiniz.

4- Global Test Market TR / üye olabilirsiniz. (Sadece Bayanlara Özeldir.)

Yukarıda sizlere tavsiye edilen sitelere kayıt yani üye olarak sizde anketle para kazanma adımını tamamlamış olabilirsiniz. Bu konuda anket doldurarak para kazanma hakkında bilgi içeriği sunan yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir