Çiğ süt fiyatları 2017 çiğ süt satışı yapmak

Çiğ süt fiyatları 2017 sizlere fikir verebilecek fiyatları araştırdık ve sunuyoruz. Çiğ süt satışı işine girecek olan yeni girişimciler Çiğ süt fiyatları 2017 güncel listesine bu içerikten ulaşarak bilgi sahibi olabilirler. Çiğ süt satışı işine girmek istiyorsanız bu paylaşıma sunulan içerik sizlere fikir verebilir.

Çiğ süt fiyatları 2017

  • Keçi sütü 1 kg.8.90
  • Organik günlük pastörize inek sütü 1 lt. 6.95

Sokaklarda sokak sütü satışının yasal zemine uyarlanmış versiyonu diyebiliriz. Sokak sütü satışları hijyenik problemlerinden dolayı oldukça tartışıldı, ana haber bültenlerine manşet oldu. Tüketicilerin ve üreticilerin talebi adrese teslim süt pazarını bu vesile ile oluşturmuş oldu. Bircan Çiftliğinden Ufuk Bircan’dan edinmiş olduğumuz bilgilere göre bakanlık onaylı güvenli çiğ süt satışı yapmak için bir kaç bazı şartları yerine getirmek gerekli olabiliyor.

Bunlar sırası ile şöyle:
*Tek kullanımlık kapalı kilitli korumalı kapak ambalajı
*Az bakteriye sahip işletme belgesi şartı
*Soğuk hava zincirinin kırılmadan frigofrik araçlarla temiz bir şekilde dağıtılması

Mahallelerde gezerek sokak sütçüsünün dışında logolu ve soğutmalı frigofirik araçlarla gezen sütçüleri görmüş olabilirsiniz, tüketiciler bilincinin oluşmasıyla çiğ süt sektörünün daha da gelişeceğini düşünürsek yeni girişimciler için bir fırsat olabiliyor. İnternet’in ne kadar çok gücünü kullanmak ve abone pörtföyü oluşturmak bu konuda çok önemli rol alıyor. Bu konuda şirin mi şirin bir dükkan açarak satış yapan firmalar da mevcut durumda. İstanbul genelinde bayilikler veren Bircan Çiftliğinin bayilik şartlarını öğrenmek için Bircan Çiftliği ile görüşebilirsiniz.
Farklı illerde bu şartları sağlayan firmalara da ulaşmanız mümkün olabilir.

Çiğ süt fiyatları 2017 başlıklı bu içerikte, çiğ süt fiyatlarını ve çiğ süt satışı yapmak için bulabileceğiniz faydalı içerikleri sizlere paylaşmış olduk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir