2017 kredi notu düşüklere kredi

Kredi notu düşüklere kredi verilmesi hususunda sizlere bilgi verecek paylaşımda bulunmak istiyorum. Kredi notu düşük bir durumda olup da kredi veren bankalar tarafından ihtiyaç kredisi başvurusu aşamalarında olumsuz yönde cevap alanlara müjdeli bir haberimiz var!

Kredi veren bankalar içinde türüne az rastlanan bir kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapan, ancak kredi notu düşük olanlara Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi kolaylıkla gelebiliyor.

Fibabanka, söz konusu ihtiyaç kredisi alanında uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları üstünden ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri yaparak kredi almak isteyen vatandaşlara, kefil şartıyla rahatlıkla kredi vermektedir.

Kredi notu düşüklere kredi alabilmesi husunda, Fibabanka ihtiyaç kredisi ürünleri alanında yer alan seçenek ile göstermiş olduğunuz kefilinize ait gayrimenkul tapusu, belge olarak banka tarafından değerlendirilecektir. Gayrimenkul üzerinde Fibabanka lehine ipotek tesis de edilmeyecektir. Bu çerçevede sunulan koşullar ise şu şekildedir;

10,000 TL kredi tutarına kadar kredi,
Kredi vadeleri 24 aya kadar taksitlendirme,
Gelir belgesi şartı dahi yok,
İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1,69 ile 1,79 arasında değişkenlik gösterebiliyor,
Kredi komisyonu 100 TL ile 270 TL arasında seyrediyor,
Kredi notunuz düşükse kredi notu yükseltme adımlarını takip ederek KKB puanınızı da yükseltebilirsiniz.

2017 kredi notu düşüklere kredi nasıl alınabilir hakkında içeriğin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

3 thoughts on “2017 kredi notu düşüklere kredi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir